Başkan Çakmaklı, Sektör Temsilcileriyle Görüşmeye Devam Ediyor

CHP 11 Ağustos 2021 16:21
Videoyu Aç Başkan Çakmaklı, Sektör Temsilcileriyle Görüşmeye Devam Ediyor
A
a
İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı, sektör temsilcilerini ziyaret etmeye devam ediyor. İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı, bu kapsamda Tüm Emlakçılar Esnaf Odasını ziyaret ederek sektörel sorunlarla ilgili istişarede bulundu.
Şanlıurfa’nın şehir imarı, yapılanması ve emlak sektörünün talep beklentileri konusunda Tüm Emlakçılar Esnaf Odası Başkanı Selahattin Tokmak’la istişarede bulunan Başkan Mehmet Fedai Çakmaklı, “Bizleri misafir eden Başkanımız Selahattin Tokmak ve yönetimine teşekkür ediyorum. istişare sünnettir. Hep birlikte istişare ederek şehrimizi daha yaşanılabilir bir kent yapmak için gayret ediyoruz” dedi.
Başkan Çakmaklı, Şanlıurfa’da meslek temsilcisi STK’ları ziyaret ederek sorun ve sıkıntıları dinlediklerini belirterek, “Meslek temsilcilerimizin ilettiği sorun ve sıkıntıların çözümü konusunda neler yapılabilir şeklinde istişarelerde bulunuyoruz. Elde edilen verileri Genel Başkanımız Meral Akşener ile milletvekillerimize iletiyoruz. Biz toplumun tüm kesimleriyle bir araya gelerek yaşanılabilir bir Şanlıurfa için istişare etmeye ve devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.  
Ziyarette İYİ Parti Haliliye İlçe Başkanı M.Bülent Mermer, Karaköprü İlçe Başkanı Mehmet Yaşar Badıllı, İl Başkan Yardımcısı Erdal Kaya ve Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Maral’da hazır bulundu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR