Başkan Çakmaklı, İYİ Parti Birecik İlçe Teşkilatı İle Birlikte Esnafı Ziyaret Etti

İYi Parti 16 Aralık 2020 21:45
Videoyu Aç Başkan Çakmaklı, İYİ Parti Birecik İlçe Teşkilatı İle Birlikte Esnafı Ziyaret Etti
A
a
BAŞKAN ÇAKMAKLI’DAN ESNAF VE STK ZİYARETİ
İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı, Şanlıurfa’nın sorunlarını dinlemek ve çözüme ulaştırmak amaçlı esnaf ve sivil toplum kuruluşları (STK) ziyaretlerini sürdürüyor. 
Başkan Çakmaklı, İYİ Parti Birecik İlçe teşkilatı ile birlikte esnafı ziyaret etti. Ülkemizin bel kemiği olan esnafın sorunlarını dinleyen İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı, esnafın bu dönemde çok zor bir süreçten geçtiğini, iflas eşiğinde olduklarını, bazılarının ise siftah yapamadan kepenk kapattığını üzülerek belirtti. 
Esnafın yangın yerine döndüğünü, böyle bir sistemin yürümesinin mümkün olmadığını, 2023 yılı gelmeden erken seçim yapılması gerektiğini söyleyen İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı, ”Fırat'ın incisi Birecik ilçe teşkilatımız ile esnaf kardeşlerimizi ziyaret ettik, esnafımıza önce sağlık daha sonrasında da hayırlı işler diledik. Bu dönemde esnaf kardeşlerimiz çok büyük sıkıntı içerisinde. Biz İYİ Parti olarak Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in öncü olduğu yolda güçlendirilmiş parlamenter sistemi ile esnaf, çiftçi, üretici ve bütün vatandaşın huzur refahı ekonomi özgürlüğü için çalışacağız ülkemize hizmetkar olacağız. Millet bizi çağırıyor” dedi. 
BAŞKAN ÇAKMAKLI MİMARLAR ODASI BAŞKANINI ZİYARET ETTİ
İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı ve beraberindeki ekip Mimarlar Odası Başkanı Ferhat Karadağ’ı ziyaret ederek yaşanan sorunlar hakkında konuştular. 
İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı, “Şanlıurfa’nın sorunları ile ilgili bilgi alışverişinde bulunmak için esnaf ve sivil toplum kuruluşları ziyaretlerini yapıyoruz. Mimarlar Odası Başkanı Ferhat Karadağ ve yönetimine bize göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR