Ak Parti

Başkan Bünyamin Önel’den Regaip Kandili Mesajı

Cumhur İttifakı Mezitli Belediyesi Meclis Üyesi Adayı ve Mezitli İlçesi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Bünyamin Önel, Regaip Kandili mesajında şükür ve çalışmanın önemini vurguladı.

Başkan Bünyamin Önel’den Regaip Kandili Mesajı

7 Mart 2019 10:21
-A

+A

Cumhur İttifakı Mezitli Belediyesi Meclis Üyesi Adayı ve Mezitli İlçesi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Bünyamin Önel, Rabbimizin bize verdiği nimetlerin en büyüğü olan dinimiz ve sahip olduğumuz tüm değerler için şükretmemiz gerektiğini ifade eden Başkanı Bünyamin Önel, bu değerlere sahip çıkmak ve yüceltmek için de çok çalışmak gerektiğini söyledi.
 
Cumhur İttifakı Mezitli Belediyesi Meclis Üyesi 1. Sıra Adayı Bünyamin Önel, mübarek üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandili nedeniyle yaptığı açıklamada, bu gecenin her Müslüman tarafından iyi değerlendirilmesi gerektiğini belirtti. 
 
Mübarek üç aylar ve Regaip Kandili'nin kalplerimizi daha da yaklaştırmasını temenni eden ve böyle gecelerin kardeşliğimizin pekişmesine vesile olduğunu dile getiren Başkan Önel, Regaip'in tüm Müslümanların beklediği bir hediye olduğunu kaydetti. Bu gecede yapılabilecek en güzel işlerden birisinin de şükretmek olduğunu ifade eden Başkan Bünyamin Önel, "Rabbimizin verdiği tüm nimetler için samimi bir şekilde şükredeceğiz. En başta da bize sunulan en büyük nimet olan dinimiz için şükredeceğiz. Vatanımız için, bağımsızlığımız için, sağlığımız için şükürde bulunacağız ve bu değerlere gözümüz gibi bakacağız. Bu değerleri daha fazla yüceltmek için de elimizden geleni yaparak çok çalışacağız. Rabbim halis niyetle çalışanın her zaman yar ve yardımcısıdır" dedi.
 
Cumhur İttifakı Mezitli Belediyesi Meclis Üyesi Adayı ve Mezitli İlçesi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Bünyamin Önel, açıklamasında birlik beraberliğin önemini de vurgulayarak; "Bu gecenin aramızdaki birlik beraberliği pekiştirmesini diliyor, başta Mezitliii hemşehrilerim olmak üzere aziz milletimin ve İslam aleminin Regaip Kandilini tebrik ediyorum" diye konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 613 Oy (%29)

  • HAYIR : 720 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 768 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku