Başkan Biricik'ten 'Hayırlı Olsun' Ziyareti

Mersin 29 Eylül 2020 15:15
Videoyu Aç Başkan Biricik'ten 'Hayırlı Olsun' Ziyareti
A
a

Başkan Biricik'ten 'Hayırlı Olsun' Ziyareti

Mersin Minibüsçüler Odası Başkanı Aziz Biricik, genel kurulunu yapan S.S. 28 Nolu Elvanlı Tömük Motorlu Taşıma Kooperatifi Başkanı Hakim Özkan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Başkan Biricik, minibüsçü esnafının pandemi döneminde açılan yaraları sarması için destek beklediklerini söyledi. 

S.S. 28 Nolu Elvanlı Tömük Motorlu Taşıma Kooperatifi genel kurulunu yaptı. Mersin Minibüsçüler Odası Başkanı Aziz Biricik, başkanlık görevine seçilen Hakim Özkan'ı ziyaret etti. Yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı ziyarette Başkan Özkan'a başarılar dileyen Başkan Aziz Biricik, minibüsçü esnafının sorunlarına değindi. 
Bir süredir ekonomik sıkıntılar yaşayan minibüsçü esnafının sorunlarının özellikle pandemi döneminde arttığına işaret eden Başkan Biricik, "Pandemi döneminde esnafımız adeta zararına çalıştı. Salgın nedeniyle toplu taşıma araçlarındaki kullanım oranı azaldı. Esnafımız toplumsal sorumluluğunun bilinci ile kazanamasa da vatandaşa hizmet vermekten vazgeçmedi. Yeni normalleşme süreci ile kısmen değişiklikler oldu. Ancak sorunlarımız devam ediyor. Daha önce minibüsçü esnafına da mazot ÖTV'sinden indirim yapılmasını talep etmiştik. Bu talebimiz devam ediyor. Minibüsçü esnafımızın pandemi döneminde açılan yaralarını sarması için desteğe ihtiyacı var. Bu süreç, uzun bir süreç. Esnafımızın ayakta kalması için, minibüsçü esnafımızın gösterdiği fedakarlığa karşılık destek bekliyoruz" dedi.
S.S. 28 Nolu Elvanlı Tömük Motorlu Taşıma Kooperatifi Başkanlığı görevine seçilen Hakim Özkan da Başkan Biricik'e desteklerinden dolayı teşekkür etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR