BAŞKAN BİLGİN’DEN İTTİFAK YORUMU

Siyaset 2 Mart 2021 15:50
Videoyu Aç BAŞKAN BİLGİN’DEN İTTİFAK YORUMU
A
a
“KUTUPLAŞMAYA YOL AÇACAK İTTİFAKLARLA AYNI ROTAYI TAKİP EDEMEYİZ”
Türkiye Değişim Partisi Çankaya İlçe Başkanı Alper Bilgin, partisinin Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün ittifak açıklamalarını değerlendirdi.
Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, "Biz Ankara'ya kimsenin sofrasına oturmaya, kimsenin sofrasından pay almaya değil, büyük bir vatan sofrası kurmaya gidiyoruz. Mevcut hiç kimseyle ittifak yapmayacağız. İttifak yapmak isteyen partiler kendi oylarını gizlemek isteyenlerdir" dedi.
“PAROLAMIZ HERKESİ KUCAKLAMAK”
Türkiye Değişim Partisi Çankaya İlçe Başkanı Alper Bilgin de Sarıgül’ün ittifak açıklaması ile ilgili konuştu. Başkan Bilgin, “En baştan beri parolamız belli. Herkesi kucaklamak, kimseyi ayırmadan ve ötekileştirmeden kucaklamak. Liderimizin de dediği gibi sağ el ile sol eli birleştirmek öncelikli amacımız. O yüzde kutuplaşmaya yol açan ya da açacak olan ittifaklarla aynı rotayı takip edemeyiz. Bizim yolumuz ve rotamız ayrılmak, ayrıştırmak değil birleştirmek, el ele yürümek üzerine kurulu. Bu anlayış bizi genel başkanımızın da işaret etiği gibi iktidara taşımayı nasip edecek inşallah.” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR