BAŞKAN BARLAS: “BÜYÜYORUZ VE GÜÇLENİYORUZ”

Gelecek Partisi 1 Mart 2021 18:18
Videoyu Aç BAŞKAN BARLAS: “BÜYÜYORUZ VE GÜÇLENİYORUZ”
A
a
Gelecek Partisi Manisa Kadın Kolları İl Başkanı Deniz Barlas, geçtiğimiz gün partilerinin Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu liderliğindeki il başkanları toplantısını değerlendirdi. Barlas, “Büyüyoruz ve güçleniyoruz” dedi.
Gelecek Partisi Manisa Kadın Kolları İl Başkanı Deniz Barlas, parti genel merkezinde düzenlenen il başkanları toplantısı hakkında değerlendirmelerde bulundu. Barlas, il başkanları toplantısındaki partinin birlik ve beraberliğinin ülkeye de yansıması olacağını söyledi ve ekledi: 
“ANLAMLI BİR GÜN”
“Geçtiğimiz gün bizleri bir araya getiren bu toplantı bizim için aynı zamanda anlamlı da bir gündü. 26 Şubat Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun doğum günüydü. Sayın Davutoğlu böylesine bir günde, önemli değerlere ve ülkemizin gerçeklerine değinerek, hafızamızı ve zihnimizi bir kez daha berraklaştırdı. Giriş konuşmasından son başlığa kadar her satır partimizin bütünlüğünü ve donanımını ortaya koyan konular ve gündemlerdi. Biz bu gündemin takipçisiyiz. İl başkanlıklarımız, kadın kollarımız Gelecek Partisi’nin tüm teşkilatı büyürken, aynı zamanda güçlendiğimizi de gördük.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR