Başkan Atsan: “Gelecek Partisi olarak sorumluluğumuz artıyor”

Gelecek Partisi 1 Mart 2021 18:10
Videoyu Aç Başkan Atsan: “Gelecek Partisi olarak sorumluluğumuz artıyor”
A
a
Gelecek Partisi Manisa Gençlik Kolları İl Başkanı Sinan Atsan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun partisinin genel merkezinde gerçekleştirdiği il başkanları toplantısını değerlendirdi.
Başkan Atsan, il başkanları toplantısı buluşmasına dair şunları dile getirdi:
“GENEL BAŞKANIMIZ SİYASİ DENEYİMİYLE BU SORUNLARA VE İKTİDARA AYNA TUTTU”
“Gelecek Partimizin il başkanları toplantısı dolayısıyla bir araya gelişimiz, Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun da doğum gününe yakışır anlam ve önem oldu bizler için. Genel Başkanımızın dile getirdiği konular, partimizin hassasiyeti ve siyasi söylemlerinin önemli bir temsiliydi bu buluşma. İçinde bulunduğumuz toplumsal sorunlar, ülkemizin ekonomisinin giderek zorlanması, vatandaşlarımızın sorunları ve bunlara çözüm aramak yerine rant ve inat peşinde olan iktidarın gerçekleri masaya yatırıldı. Genel Başkanımız siyasi deneyimiyle bu sorunlara ve iktidara ayna tuttu.”
“Gelecek Partisi olarak sorumluluğumuz her geçen gün artıyor” diyen Atsan şöyle devam etti:
“Bu sorunları masaya yatırmakla kalmayıp çözüm de arayan bir siyasi anlayışımız olduğu için ülke sorunları giderek arttıkça Gelecek Partisi’nin tüm teşkilatının da sorumluluğu artıyor. Biz bu sorumluluğu layıkıyla yerine getiren bir parti olma yolunda her geçen gün ilerliyoruz. Her buluşmamızın birlik ve beraberliğimiz önemli temsilidir.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR