BAŞKAN ATEŞ’TEN KORKUTAN AÇIKLAMA

Gündem 30 Mart 2021 15:56
Videoyu Aç BAŞKAN ATEŞ’TEN KORKUTAN AÇIKLAMA
A
a
“AKP KONGRESİNE GİDİP ÇİVRİL’E DÖNENLER KORONAVİRÜSE YAKALANDI”
CHP Çivril İlçe Başkanı Bedri Ateş, AKP kongresine gidip geri dönenlerin koronavirüs olmasına ilişkin açıklama yaptı. 
AKP 7. Olağan Kongresi’nde 81 ilden gelen ve kongrede hınca hınç kalabalığın meydana gelmesi endişeye yol açmıştı. O endişelerin yerinde olduğu ortaya çıktı. Kongreye katılım gösterdikten sonra memleketlerine dönenlerin testleri pozitif çıktı. Buna son örnek ise Denizli’nin Çivril ilçesi oldu.
“VEBALİ VE BEDELİ AĞIR OLACAK”
CHP Çivril İlçe Başkanı Bedri Ateş, Çivril’den AKP kongresine gittikten sonra koronavirüse yakalananlar olduğunu duyurdu. Tehlikeye dikkat çeken Başkan Ateş, “Göz göre göre milletin hayatıyla oynadılar. Başta partili Cumhurbaşkanı Erdoğan, sonra da Sağlık Bakanı Fahrettin Koca vatandaşların canını hiçe saydı. Perşembenin gelişi çarşambadan belliydi. Saçma sapan bir şov uğruna kongreye tıka basa dolanlar mutlu mudur? Hiç suçu olmayan, evden bile çıkmaktan endişe duyan insanlara, onların yaşlı yakınlarına, kronik hastası olan yakınlarına sizin yüzünüzden bu ölümcül virüs bulaştığında ne olacak, nasıl hesap vereceksiniz? Bunun vebali ve bedeli ağır olacak.” dedi.
CHP’li Ateş son olarak Çivril özelinde tüm Denizlilere, “AKP kongresine gidenlerden uzak durun, aranıza en az 15 gün koca bir mesafe koyun” çağrısı yaptı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR