BAŞKAN ATAY’DAN, MİLLETVEKİLİ SÜMER’E GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

CHP 13 Kasım 2020 14:50
Videoyu Aç BAŞKAN ATAY’DAN, MİLLETVEKİLİ SÜMER’E GEÇMİŞ OLSUN MESAJI
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova İlçe Başkanı Av. Remzi Ümit Atay, COVİD-19 testi pozitif çıkan CHP Adana Milletvekili Orhan Sümer’e geçmiş olsun dileklerini iletti. 
  CHP Adana Milletvekili Orhan Sümer’in COVİD-19 test sonucu pozitif çıktı. Sümer’in testinin pozitif çıktığı CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut’un sosyal medya hesabında yaptığı, “Covid19 testi pozitif çıkan değerli Adana Milletvekilimiz, kıymetli mücadele arkadaşımız Orhan Sümer'e acil şifalar temennisiyle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. En kısa sürede sağlığına kavuşup aramıza dönmesini bekliyoruz” paylaşımıyla duyuruldu. Konuyla ilgili CHP Çukurova İlçe Başkanı Av. Remzi Ümit Atay, geçmiş olsun mesajı yayınladı. 
“EN KISA SÜREDE SAĞLIĞINA KAVUŞARAK GÖREVİNİN BAŞINA DÖNMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM” 
Sümer’e geçmiş olsun dileklerini ileten Atay, vatandaşlara da seslenerek, “Aldığımız bir haberle Adana Milletvekilimiz Sn. Orhan Sümer’in COVİD-19 testinin pozitif çıktığını öğrendik, kendisine acil şifalar diliyor, en kısa sürede sağlığına kavuşarak görevinin başına dönmesini temenni ediyorum.  Bu kapsamda vatandaşlarımızdan da ricam çok daha dikkatli olmaları yönünde. Şehrimizde COVİD-19 vakalarında gözle görülür bir artış var. Maskelerimizi çift takalım, gerekirse dışarı çıkmayalım” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR