Başkan Atay, "Bu çirkin saldırılar doğruları söylememize engel olamayacak"

CHP 11 Aralık 2020 15:27
Videoyu Aç Başkan Atay, "Bu çirkin saldırılar doğruları söylememize engel olamayacak"
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi Çukurova İlçe Başkanı Remzi Ümit Atay, CHP Balıkesir il başkanı Serkan Sarı ve il yöneticilerine yönelik gerekleştirilen saldırının alçakça olduğunu söyledi.
Geçtiğimiz gün akşam saatlerinde Balıkesir CHP il başkanlığı binasında saldırı krizi yaşandı. Binaya giren kimliği açıklanmayan bir şahıs, fiili olarak saldırdığı bazı partilileri darp etmek istedi. Parti binasında bulunan yöneticilerden Hayriye Diler ve Gökhan Bayar'a saldıran şahıs, İl Başkanı Serkan Sarı'nın da üzerine yürüdüğü ancak partililerce engellendiği öğrenildi.
Konuya ilişkin yazılı bir açıklama yayınlayan Cumhuriyet Halk Partisi Çukurova İlçe Başkanı Remzi Ümit Atay, "Öncelikle İl Başkanı Serkan  Sarı beyefendiye ve darp edilmek istenen il yöneticisi arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum. Bu tür saldırılar ile partimiz taciz edilmeye devam ediyor. Her gün bir yenisi eklense de bizler Cumhuryet Halk Partililer olarak doğruları söylemeye devam edeceğiz. Bu tür saldırılar partimizi ve partimizi destekleyenleri kışkırtarak kendi kötü düşüncelerine ortak etmeye çalışmaktadırlar. Ancak hiçbir zaman bu emellerine ulaşamayacaklardır. Bizler her zaman ne olursa olsun doğruyu söylemeye, demokrasiyi savunmaya devam edeceğiz" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR