BAŞKAN ALACA'DAN GAZİANTEP'E GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Mersin 19 Aralık 2020 17:07
Videoyu Aç BAŞKAN ALACA'DAN GAZİANTEP'E GEÇMİŞ OLSUN MESAJI
A
a
Gelecek Partisi Mersin Siyasi İşler Başkanı Hakan Alaca, Gaziantep'te özel bir hastanede meydana gelen patlamayla ilgili bir mesaj yayınladı.
Gaziantep Özel Sani Konukoğlu Üniversitesi Hastanesi Kovid-19 yoğun bakım servisinde sabaha karşı saat 04.45’te, yüksek akım oksijen cihazından kaynaklı bir patlama meydana geldi. Patlamadan sonra yoğun bakım ünitesinde çıkan yangında Kovid-19 tedavisi gören 9 hasta yaşamını yitirdi. Tedavileri devam eden 11 hasta başka yoğun bakım ünitelerine nakledildi.
Konuyla ilgili bir mesaj yayınlayan Gelecek Partisi Mersin Siyasi İşler Başkanı Hakan Alaca;" Gaziantep Özel Sani Konukoğlu Üniversitesi Hastanesi'ne meydana gelen yangından dolayı büyük üzüntü duyuyorum. Yangında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum. Konu ile ilgili soruşturma başlatıldığını biliyoruz. Soruşturma sonunda herhangi bir ihmal varsa ortaya çıkacaktır. Tekrar hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet aileleri ve milletimize basşağlığı diliyorum" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR