Başkan Alaca: “Sayın Ahmet Davutoğlu’nun deneyimleri bize hızlı adımlarla yol aldırıyor”

Mersin 26 Şubat 2021 16:13
Videoyu Aç Başkan Alaca: “Sayın Ahmet Davutoğlu’nun deneyimleri bize hızlı adımlarla yol aldırıyor”
A
a
Gelecek Partisi Mersin Siyasi İşler Başkanı Hakan Alaca, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun partisinin genel merkezinde gerçekleştirdiği il başkanları toplantısını değerlendirdi.
Ankara’da gerçekleşen il başkanları toplantısıyla ilgili Alaca şunları söyledi:
“Ülke ekonomisinin büyük resmini bir kez daha gördük”
“Gelecek Partisi olarak böylesi bir buluşma bizim için çok önem arz ediyor. Her ne kadar çok genç bir parti olsak bile izlediğimiz siyasi politika ve Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun deneyimleri bize hızlı adımlarla yol aldırıyor. Bu buluşmayla özellikle Genel Başkanımızın da çok deneyimli olduğu ekonomiyle ilgili önemli sorunları gündeme taşıdık. Merkez Bankasındaki rezervler ve ülke ekonomisini etkileyen düşüşlerle ülkenin resmini bir kez daha görmüş ve vatandaşlarımıza göstermiş olduk.”
Gelecek Partisi’nin teorisiyle pratiğinin şeffaf olarak örtüştüğünü dile getiren Alaca, parti tüzüklerinin, vizyon ve misyonlarının ülkeye çok önemli gelişmeler katacağını söyledi.
“Gelecek Partisi güçlendikçe ülkemiz de güçlenecek çünkü biz ülkemiz için kurulan ve ülkemizin çıkarları için çalışan bir partiyiz.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR