BAŞKAN AĞAÇ: “ER GEÇ BU ŞEHRİN İNSANLARI İLE YÜZ YÜZE GELECEKSİNİZ”

CHP 15 Şubat 2021 14:20
Videoyu Aç BAŞKAN AĞAÇ: “ER GEÇ BU ŞEHRİN İNSANLARI İLE YÜZ YÜZE GELECEKSİNİZ”
A
a
Gümüşhane’nin kurtuluş gününde düzenlenen programa milletvekillerinin katılmamasına tepki gösteren CHP Gümüşhane İl Başkanı Bedri Ağaç, “seçimlere kadar da bu şekilde idare edemezsiniz, er geç bu şehrin artık iyice bunalmış, daralmış insanları ile yüz yüze geleceksiniz” dedi.
 Gümüşhane’nin kurtuluşunun yıl dönümünde, şehirde tören gerçekleştirildi. Törende eski bir bakan da yer aldı. Öte yandan Gümüşhane’nin AK Partili Milletvekilleri katılım göstermedi. Konuyla ilgili CHP Gümüşhane İl Başkanı Bedri Ağaç, yazılı bir açıklama yaptı.
“ŞEHRİN KURTULUŞ GÜNÜ EN ÖNEMLİ GÜNLERİNDENDİR”
Milletvekillerinin programa katılmamasına tepki gösteren Başkan Ağaç “Bugün Gümüşhane'nin kurtuluş törenlerine katıldık. Pandemi falan var doğru ama şimdiye kadar gördüğüm en sönük kutlama oldu. Kutlama törenine bir bakan katılıyor denildi, bir de baktık pek çok insanın tanımadığı, adını bile unuttuğu eski bir bakan. Gümüşhane'den tesadüfen geçtiği, bu törene de spontane uğradığı, deri montlu motorcu kıyafetinden anlaşılıyordu. Bir şehrin kurtuluş günü en önemli günlerindendir. Böyle bir güne Gümüşhane'nin iki milletvekilinden hiçbirinin katılmaması bence hiç şık olmadı.  Anladık, halkın yaşadığı ekonomik krizin bir buhrana dönüştüğü bu günlerde milletin arasında pek olmamaya çalışıyorsunuz, çünkü sizi gören dert yanabilir, hesap sorabilir değil mi? Ama yılda bir gün idare edeceksiniz ne yapalım, vekil olmak kolay değil. Diğer taraftan seçimlere kadar da bu şekilde idare edemezsiniz, er geç bu şehrin artık iyice bunalmış, daralmış insanları ile yüz yüze geleceksiniz” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR