CHP

BAŞARIR: “TARSUS’TA OY ÇALMAYA KALKANIN ELİNİ KIRARIZ”

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, seçime günler kala Mersin geneli ve seçim bölgesi Tarsus ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

BAŞARIR: “TARSUS’TA OY ÇALMAYA KALKANIN ELİNİ KIRARIZ”

28 Mart 2019 16:29
-A

+A

Seçim  rüzgarı Mersin’de, diğer illere nazaran daha farklı esiyor. Güçlü adayların yarıştığı seçimde; coşku, heyecan ve umut bir arada. CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, seçim ile ilgili değerlendirmelerde bulunduğu açıklamasında “6 oklu bayrağımızı Tarsus’umuzda ve Mersin’de dalgalandıracağız” diyen Başarır, değerlendirmesine şu şekilde devam etti:
 
“Meclis Üyelerimiz, Meclis Üyesi Adaylarımız, İlçe Örgütlerimiz, Milletvekillerimiz ve adaylarımız ile birlikte dimdik ayaktayız. Yapılan anketler ve değerlendirmeler sonucunda, seçimi en az 6 puan farkla almış görünüyoruz. Başta Tarsus ilçemiz olmak üzere tüm Mersin’de sandıklarda sıkıntımız olmayacak. Güvenliğimizi aldık. Oylar sayıldıktan hemen sonra, ıslak imzalar elimize gelecek ve akşam 7 gibi sonuçlarımızı alacağız.
 
Başta Tarsus olmak üzere sandıkta oy çalmaya kalkanın elini kırarız. Adliye de yüzlerce insan olacağız. Oy çalmaya, haksızlık yapmaya cesaret bile edemeyecekler. Büyükşehir, Tarsus, Yenişehir, Mezitli, Toroslar, Anamur, Silifke, Gülnar hepsi bizim olacak. Herkes sandığa gidecek, gitmeyen her seçmen sefalete, yolsuzluğa ortak olur.”
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku