CHP

BAŞARACAK GÜCÜMÜZ VAR

ESOB Başkanı Talat Dinçer, teşkilatın içinden biri olan CHP Akdeniz Belediye Başkan Adayı Sabit Yelkovan’a destek sözü vererek, “Esnaf teşkilatı yabana atılmayacak güçte. Bugünden tezi yok teşkilatımızı bir araya getirmeli ve kenetlenmeliyiz. Başaracak gücümüz var” dedi.

BAŞARACAK GÜCÜMÜZ VAR

4 Şubat 2019 15:15
-A

+A


 
Mersin’de esnafın içinden gelen Cumhuriyet Halk Partisi Akdeniz Belediye Başkan Adayı Sabit Yelkovan, seçim çalışmalarında ziyaretlerine üyesi olduğu Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni (ESOB) ziyaret ederek başladı.
Yelkovan’ın ESOB Başkanı Talat Dinçer’i ziyaretinde; Mersin Minibüsçüler Odası Başkanı Aziz Biricik, Çiçekçiler Odası Başkanı Ömer Şahbudak, Mersin Kahveciler Odası Başkanı Nahit Dağdelen de hazır bulundu. 

 
BAŞARACAK GÜCÜMÜZ VAR 
Sabit Yelkovan’ın esnaf temsilcisi olduğuna işaret eden Başkan Dinçer, “Düşündüğünüzde artık esnaf teşkilatı yabana atılmayacak güçte. Biz bu bilinçle çalışmalıyız. Bugünden tezi yok teşkilatımızı bir araya getirmeli ve kenetlenmeliyiz. ‘Esnaf teşkilatı bir yere girdimi, vurup alıyor’ dedirtebilmeliyiz. Bunun için birbirimize destek olmalıyız. Siyasette küskünlük olmaz. Bugüne kadar hangi arkadaşımız siyasete girdiyse imkanlarımız ölçüsünde gücümüzü kullanmaya çalışıyoruz. Aday olduktan sonraki süreç çok önemli. Bizim de başaracak gücümüz var. Ele ele vereceğiz, sırt sırta vereceğiz, iyi organizasyon yapacağız. Siyaset uzun soluklu. Bugün Sabit Yelkovan için uğraşırız yarın bir başka arkadaşımız için. Önemli olan teşkilat olarak bu işerde söz sahibi olabilmek. Söz sahibi de olduk diye düşünüyorum” dedi.
 
ESNAFA DESTEĞİM SÜRECEK
CHP Akdeniz Belediye Başkan Adayı Sabit Yelkovan da esnafın sahip olduğu güce işaret ederek, “Akdeniz Belediye başkanlığı da bizim için bir dönüm noktası olacak. Esnafın, esnaf birliğinin gücüne güç katacak. Bugüne kadar esnafın içindeydim, başkan olduktan sonra da esnafa desteğim sürecek. Akdeniz’de herkesi kucaklayacağız” diye konuştu.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku