BARLAS: “KADINLARI MUTLU OLMAYAN BİR ÜLKE ASLA İLERİYE GİDEMEZ”

Gündem 14 Temmuz 2021 19:18
Videoyu Aç BARLAS: “KADINLARI MUTLU OLMAYAN BİR ÜLKE ASLA İLERİYE GİDEMEZ”
A
a
Gelecek Partisi Manisa Kadın Kolları İl Başkanı Deniz Barlas, kadınların yaşamsal sorunlarına ilişkin olarak konuştu. Başkan Barlas, “Kadınlarımız mutsuz, işsiz ve umutsuz” dedi. 
Gelecek Partisi Manisa Kadın Kolları İl Başkanı Deniz Barlas yaptığı açıklamada: “Ülkemizde kadınlarımızın gördüğü değersizlik her geçen gün artmaktadır. Sürekli güçsüz bırakılmak istenilen, sömürülen, şiddet gören kadınlarımız için bu iktidarla umut yoktur. 
Adaletin kangren olmuş işleyişi kadınlarımızın işsiz kalışına, şiddet görmesine, hayatlarına kaybetmesine engel olamamaktadır. Kadınlarımızla her bir araya geldiğimizde mutsuzluk, işsizlik ve umutsuzluk görmekteyiz. Bu üçlü bence bir insan hayatından çıkarsa geriye hiç bir şey kalmıyor. Kadınları mutlu olmayan bir ülke asla ileriye gidemez. Yaşamın temel kaynağı olan kadınlarımız her alanda fırsat verilirse en iyi şekilde katma değer sağlayabilirler. Kendi ayakları üzerinde durabilen kadınlarımızda, şiddet görüp susmayı tercih eden olmayacaktır. Kendine güveni kalmayan, ülkesine adalete güveni kalmayan kadınlarımız, çaresizlik içinde kıvranmaktadır. 
Gelecek Partisi olarak kadınlarımızın bu çaresiz imdat çığlıklarına sessiz kalmayacağız. Kadının aklı, hoşgörüsü, emeği Geleceğin temel taşıdır. Kadınlarımızla ele ele vererek güzel bir Türkiye için iktidara Geleceğiz” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR