BABALAR, ÇOCUKLARININ HAYATLARINDAKİ İLK KAHRAMANDIR

Gündem 19 Haziran 2021 16:30
Videoyu Aç BABALAR, ÇOCUKLARININ HAYATLARINDAKİ İLK KAHRAMANDIR
A
a
CHP 27. ve 29. Dönem Parti Meclis Üyesi İnşaat Mühendisi ve Mersin Kadın Grubu Sözcüsü Cavidan Demirağ, babalar günü dolayısı ile yayınladığı kutlama mesajında, "Öncelikle "Gerekirse ceketimi satar önce kız çocuklarımı okuturum" diyen merhum saygıdeğer babam Remzi Akın’ ı ve tüm babaların babalar gününü kutluyorum" dedi.
Demirağ, "Toplumumuzda, ailenin temel direği, koruyucu sahiplenici kimliği ile evin güven kaynağı, gösterdikleri özverili fedakârlıklarını ailesinden esirgemeyen babalarımız; sevgi, saygı ve hoşgörü bağlarıyla güçlü bir aile yapısının temel taşını oluşturmaktadır" dedi.
"Babalık, annelik gibi yüce bir duygudur" diyen Demirağ, "Babalar, çocuklarının hayatlarındaki ilk kahramandır. Evlatlarını her türlü tehlikeden koruyan, kollayan babalarımızın tek isteği, çocuklarına iyi bir gelecek hazırlamaktır.Eşine, çocuklarına, ailesine güven veren, fedakâr kişidir baba. Babalarımız, bizler kaç yaşında olursak olalım yanımızda olan yegâne güçtür. Bizleri yetiştirip büyüten annelerimizle birlikte, tecrübeleri ile bizleri geleceğe hazırlayan babalarımız yaşantımızda her zaman örnek olmuştur. Bu duygu ve düşünceler ile evladının ve ailesinin mutluluğunu kendi mutluluğu olarak kabul eden ve çocukları için büyük emek harcayan, onların her zaman yanında olan gurur kaynağı kıymetli babalarımızın ve baba adaylarının Babalar Günü’nü kutluyor, aileleri ile mutlu, huzurlu bir hayat diliyorum” diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR