CHP

Aziz Biricik Meclis’te

Cumhuriyet Halk Partisi Akdeniz Belediye Başkan aday adayı Aziz Biricik, partisinin grup toplatısına katılmak için gittiği Meclis’te milletvekillerine Akdeniz’de hayata geçireceği projeleri anlattı.

Aziz Biricik Meclis’te

21 Kasım 2018 10:33
-A

+A

 
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi Akdeniz Belediye Başkan aday adayı Aziz Biricik, partisinin grup toplantısına katıldı.
Her hafta düzenlenen CHP grup toplantısına katılarak milletvekilleri ile sohbet etme fırsatı bulan Biricik, Akdeniz ilçesi için yapacağı projelerimizi, sıkıntıları ve programlarını anlattı.Akdeniz İlçesi sınırlarında yaşayan herkesin, hiçbir ayrıma tabi tutulmaksızın yaşam kalitelerinin arttırılmasını sağlayacak projeleri hayata geçireceklerini ifade eden Biricik, Mersin’in lokomotifi olan tarım ve gıda sektörünün canlanması için projeler hazırladıklarını dile getirdi.

 
AKDENİZ’DE YAŞAYAN HERKES MUTLU OLACAK
Akdeniz huzurlu bir şehir bir ilçe olacağını ifade eden Biricik, “Akdeniz’in her mahallesinde emekliler için huzur içinde oturabileceği hobi bahçesi ve emekliler merkezi yapacağız. Gençlerimize yeni istihdam alanları yaratacağız. Gençlerimizi kazanacağız. Kadınların istihdamını destekleyerek, güçlenmesine katkı sağlayacağız. Akdeniz’de yaşayan herkes mutlu olacak. Akdeniz ilçemizde yaşam kalitesi yükselecek, yaşam daha kolay, daha güzel olacak” dedi.
 


AKDENİZ’DE HAYATI YAŞANIR KILACAĞIZ
Akdeniz’i, Akdeniz’i insanı, havası, doğası ile çok iyi bildiğini anlatan Biricik, “Cumhuriyet Halk Partisi’nin sosyal demokrat yerel yönetim anlayışıyla Akdeniz’i yeniden kuracak; çağdaş, demokrat, güvenli, yaşam kalitesi yüksek, insanı merkeze alan Akdeniz’de hayatı yaşanır kılacağız” diye konuştu.
Biricik, milletvekilleri ile yaptığı sohbette 2019’da yapılacak yerel seçimlerde başta Akdeniz ve Büyükşehir olmak üzere tüm ilçe belediyelerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarını kurmayı hedeflediklerini söyledi.

 


Anahtar Kelimeler : Aziz Biricik Meclis’te,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku