Aziz Biricik'in Acı Günü

Mersin 3 Kasım 2020 11:54
Videoyu Aç Aziz Biricik'in Acı Günü
A
a
Mersin Minibüsçüler Odası Başkanı Aziz Biricik, kuzeni Gülüzar Biricik'i korona virüsü nedeniyle kaybetti. Başkan Biricik, "Sevdiklerinizi, sevenlerinizi üzmemek için lütfen herkes kurallara dikkat etsin" çağrısı yaptı.

Mersin Minibüsçüler Odası Başkanı Aziz Biricik'in amcasının kızı Gülüzar Biricik korona virüsü nedeniyle hayatını kaybetti. Diyarbakır'da toprağa verilen kuzeninin yaşamını yitirmesinden duyduğu üzüntüyü dile getiren Başkan Biricik, " Allah kimseye bu acıyı vermesin. Merhuma Allah'tan rahmet diliyorum. Sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum" dedi.
Korona virüsü nedeniyle insanların sevdiklerini kaybettiğini ifade eden Başkan Biricik, "Ülkemizde, tüm dünyada olduğu gibi korona virüsü vaka ve ölü sayısı üzerinde artış sürüyor. Hastalıkla mücadelede en önemlisi kurallara uyman. En büyük yanlış 'bana bir şey olmaz' anlayışı.Sevdiklerimizi, sevenlerimizi üzmemek için herkesin kurallara uyması gerekiyor. Bugüne kadar yaşamını yitirenlere Allah'tan rahmet, hastalıkla mücadele edenlere acil şifalar diliyorum" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR