Avukat Fatma Yakaryılmaz Belci 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladı

Gündem 28 Ağustos 2020 12:18
Videoyu Aç Avukat Fatma Yakaryılmaz Belci 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladı
A
a

Avukat Fatma Yakaryılmaz Belci 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladı

 Avukat Fatma Yakaryılmaz Belci, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Yakaryılmaz Belci mesajında; "Ulusal Kurtuluş Savaşı'nın dönüm noktalarından biri olarak tarihe geçen 30 Ağustos Zafer Bayramı, Türkiye Cumhuriyeti'nin temelinin taçlandırıldığı tarihtir.30 Ağustos Zaferi Türk milletinin hedeflerine ulaşma konusundaki azim ve kararlılığını, şartlar ne kadar güç olursa olsun zorlukların üstesinden gelme kabiliyetinin en güzel örneklerinden biridir. Geçmişte kazandığımız zaferler, bizi biz yapan değerlerin ve duyguların ürünü olduğu gibi, milletimizin üstün kabiliyetini yeniden hissetmemize de bir araçtır. Bu şanlı zaferle Türkiye Cumhuriyeti temelini sağlamlaştırmış ve egemenliğin kayıtsız şartsız milletin olduğunu kanıtlamıştır. Bu büyük zaferden duyduğumuz gurur ve onur, geleceğe yürürken bize güç verecektir" ifadelerine yer verdi.
"ASIL TÜRK MILLETI, 30 AĞUSTOS RUHUNU HER ZAMAN EN DERIN DUYGULARIYLA YAŞAYACAK VE YAŞATACAKTIR"
 Yakaryılmaz Belci, Türk Bayrağı'nın altında tek vücut olan vefakâr ve asil Türk Milletinin, 30 Ağustos ruhunu her zaman en derin duygularıyla yaşayacağını ve yaşatacağının altını çizdi. Avukat Fatma Yakaryılmaz Belci mesajını şu şkeilde sonlandırdı:
"Ebedi kahramanlık destanını yazarak bize aydınlık gelecek emanet eden, bu topraklarda ay yıldızlı bayrağımız altında özgürce yaşamamızı kanları ve canları pahasına sağlayan başta Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kahraman şehit ve gazilerimizin önünde saygıyla eğiliyor ve şanlı milletimizin onurlu 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyorum."
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR