Av. Remzi Ümit Atay, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'i tebrik etti

CHP 17 Aralık 2020 11:35
Videoyu Aç  Av. Remzi Ümit Atay, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'i tebrik etti
A
a
Soner Çetin 'en iyiler' arasında yerini aldı

BAŞKAN ATAY'DAN ÇETİN’E TEBRİK

CHP Çukurova İlçe Başkanı Av. Remzi Ümit Atay, en başarılı belediye başkanları arasında ilk üç içinde yer alan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'i tebrik etti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova İlçe Başkanı Av. Remzi Ümit Atay, bir mesaj yayınlayarak, Avrasya Araştırma Şirketi'nin ilk kez gerçekleşen en iyi ilçe belediye başkanları arasında üçüncü sırada yer alan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i kutladı.
Başkan Çetin'in özellikle pandemi dönemindeki çalışmaları ile vatandaşların gönlünde bir kez daha yer aldığını ifade eden Başkan Atay, Avrasya Araştırma Şirketi çalışması ile Çukurova Belediye Başkanımız Soner Çetin’in oy oranını 2020 yılında yüzde 67.4’e yükselttiğini gördük. Her 2 Çukurovalıdan birinin gönlünü kazanarak 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde yüzde 59 oy oranı ile ikinci kez Çukurova Belediye Başkanı seçilen Soner Çetin başarılı çalışmalarını sürdürüyor. Başkanımızın başarısının artarak devam edeceğine olan inancımla kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR