CHP

ATAİZİ, ADAYLIĞINI AÇIKLADI, DEMİRAĞ, TEBRİK ETTİ

CHP Yenişehir İlçe Kadın Kolları Başkanlığı'na Adaylığını açıklayan Filiz Ataizi, yaptığı basın toplantısı ile kamuoyuna duyurdu.

ATAİZİ, ADAYLIĞINI AÇIKLADI, DEMİRAĞ, TEBRİK ETTİ

22 Ocak 2020 20:23
-A

+A

Basın toplantısına CHP Mersin İl Kadın Kolları Başkanı Pakize Esen, CHP Yenişehir İlçe Kadın Kolları mevcut Başkanı Sevil Yeşil,Önceki dönemlerin Kadın kolları başkanları Zeynep Uz,Ülker Bulut,Nevin Zaimoğlu,Yenişehir meclis üyesi Hülya Toy Günel,Toroslar meclis üyelerinden Gülten Çavuş,Bel.başkan adayı Şerife A.Yıldız, CHP'nin ağır toplarından  Cavidan  Demirağ ile  birlikte Mersin Kadın Gücü Grubu üyeleri, CHP Yenişehir İlçe Yöneticilerinden Nermin Meram, Atilla Soylu, Funda Şahin, Zeynep Duruloğlu, çok sayıda partili ve Filiz Ataizi'nin eşi ve çocukları katılarak destek verdiler.
 
Cumhuriyet Halk Partisi 27. ve 29. Dönem Parti Meclis Üyesi İnşaat Mühendisi Cavidan Demirağ, Ataizi'nin adaylık açıklamasının ardından bir destek mesajı yayınladı.
 
Demirağ, yayınladığı destek mesajında şu ifadelere yer verdi:
 
"Her zaman, kadınların siyasette daha aktif rol oynaması gerektiğini savunan birisi olarak sevgili Filiz Ataizi'nin adaylık açıklamasını büyük bir heyecan ile karşıladım. Kadının elinin değdiği herşey ekstra güzelleşirken, Yenişehir'de kadın elinden nasibini alacaktır diye umuyorum.
 
Herşeyin çok güzel olacağına inancımızın tam olduğu şu günlerde, sevgili arkadaşım Filiz'e başarılar diliyorum. Umarım kazanır ve umarım herşey onun içinde, Yenişehir İlçe Başkanlığı içinde çok güzel olur."

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku