Gündem

ARSLAN: 15 TEMMUZ’U UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ

ARBEL A.Ş Kurucu Başkanı ve Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Mersin Şube Başkanı Hasan Arslan, hain darbe girişiminin üzerinden üç yıl geçtiğini ve bir kez daha lanetlediklerini belirterek, "15 Temmuz’u unutmayacağız, unutturmayacağız." ifadelerini kullandı.

ARSLAN: 15 TEMMUZ’U UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ

13 Temmuz 2019 13:46
-A

+A

ARBEL A.Ş Kurucu Başkanı ve Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Mersin Şube Başkanı Hasan Arslan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ile ilgili mesaj yayınladı. Arslan açıklamasında, 15 Temmuz’un Aziz Türk Milleti açısından önemli dönüm noktalarından biri olduğunu, unutmadıkları ve unutmayacaklarını bu saldırının darbenin ötesinde bir işgal girişimi olduğunu ifade ederek, “Hain işgal girişimi akşamı Türk milleti imanıyla, inancıyla birlik ve beraberlik ruhu içerisinde tek yürek olarak sokaklara dökülmüş, canı pahasına mücadelesini sürdürerek vatanın bölünmez bütünlüğünü bir kez daha tüm dünyaya göstermiştir” dedi.
 
Türk milletinin dün olduğu gibi bugün de yarın da, demokrasiden yana olacaklarını ve Türkiye'nin bölünme tehditlerine, teröre ve birçok siyasi, ekonomik etkilere inat üzerlerine düşen görevi layıkıyla yapacaklarını ifade eden Arslan, “15 Temmuz 2016 akşamı çok önemli bir şey öğrendi dünya. Tarihte kendinden her zaman övgüyle ve sevgiyle söz ettiren bir ecdadın torunları olan aziz milletimiz Türkiye’de artık millete rağmen hiçbir girişimin sonuca ulaşamayacağını dosta düşmana eşine az rastlanır bir destan yazarak ilan etti. Bu vesile ile hain kalkışma gecesi canını vatanı için siper ederek kendini bilmez FETÖ’cülere geçit vermeyen şehitlerimize Allah’tan rahmet acılı ailelerine başsağlığı diliyorum. Gazilerimize ise hayırlı ve sağlıklı uzun ömürler vermesini yüce rabbimizden niyaz ediyorum” şeklinde konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku