ARSLAN, "MARİFET İLTİFATA TABİDİR"

Mersin 8 Aralık 2020 16:20
Videoyu Aç ARSLAN, "MARİFET İLTİFATA TABİDİR"
A
a
ARBEL A.Ş Kurucu Başkanı ve Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Mersin Şube Başkanı Hasan Arslan, Türkiye Altın Marka Ödül Töreninden 2020 "Yılının Gıda Markası " ödülüne layık görüldü.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödüllerinde Arbel  A.Ş  ödüle layık görüldü. Ödülü ARBEL AŞ. Adına ARBEL A.Ş Kurucu Başkanı Hasan Arslan aldı. 

Arslan, " MARİFET İLTİFATA TABİDİR  derler büyüklerimiz… 
Öncelikle markamızı bu İLTİFATI layık gören kıymetli halkımıza şahsım ve Arbel  A.Ş Yönetim Kurulu adına çok teşekkür ediyorum.
Tüm Dünyayı tesiri  altına alan covid 19 un etkisiyle; üretim, istihdam ve inovasyonun ehemmiyeti daha da artmıştır. Biz ARBEL GRUP olarak pandemi sürecinde önceliğimiz;  Ülkemizin ihtiyaçlarını ve taleplerini yerine getirmek oldu. Bu anlamda tedarik zincirimizi tamamladık. Türk markası olarak dünya piyasasında ihracata devam etmek bizim için önemli bir girişimdir. Pandemi sürecinde bireysel önlemlerimiz kadar bizim gibi üretim ve hizmet sektörlerinin aldığı önlemler de büyük önem arz ediyor. Teşekkürlerimi öncelikle özgün ve objektif olarak bu organizasyonu düzenleyen sayın Nedim Delibaş'a, birlikte yol aldığım kardeşim Hüseyin Arslan'a bizleri buralara taşıyan abim Mahmut Arslan'a arkamda desteğini hep hissettiğim Aileme ve tüm çalışanlarımadır.. Bizi bu ödülle bir kez daha onurlandıran kıymetli halkımıza çok teşekkür eder ve bu haklı gururu yaşamanın sevincini taşımaktayız. Hepinize Sağlıklı günler dilerim" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR