ARBELLA DURUM GIDA A.Ş İSO’NUN AÇIKLADIĞI "TÜRKİYE'NİN İLK 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞUNDAN” BİRİ OLDU

Gündem 8 Temmuz 2021 16:42
Videoyu Aç ARBELLA DURUM GIDA A.Ş İSO’NUN AÇIKLADIĞI "TÜRKİYE'NİN İLK  500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞUNDAN” BİRİ OLDU
A
a
ARBEL A.Ş Kurucu Başkanı ve Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Mersin Şube Başkanı Hasan Arslan, “İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) açıkladığı "Türkiye'nin ikinci  500 Büyük Sanayi  Kuruluşları arasında gösterilen  devamlı yükselişiyle başarıyı elde eden  ARBEL BAKLİYAT A.Ş ile TURKPULSE A.Ş  2 firmamızın da içinde  olmasının  mutluluğu içindeyiz” dedi.

ARBELLA DURUM GIDA A.Ş İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) açıkladığı "Türkiye'nin İlk  500 Büyük Sanayi  Kuruluşundan biri oldu. 
İlk 500’ e girmenin gururunu yaşadıklarını belirten ARBEL A.Ş Kurucu Başkanı ve Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Mersin Şube Başkanı Hasan Arslan, “ARBELLA DURUM GIDA A.Ş olarak İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) açıkladığı "Türkiye'nin İlk  500 Büyük Sanayi  Kuruluşundan biri olduğumuzun  haklı onurunun gururunu yaşarken ; İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) açıkladığı "Türkiye'nin ikinci  500 Büyük Sanayi  Kuruluşları arasında gösterilen  devamlı yükselişiyle başarıyı elde eden  ARBEL BAKLİYAT A.Ş ile TURKPULSE A.Ş  2 firmamızın'da içinde  olmasının  mutluluğu içindeyiz. 60 yıldır izlediğimiz yol haritamızda bizler  bu ülke için her daim çalışmayı üretmeyi hedeflemiş yatırımlarını bu ülke için yapan ;katma değer sağlayan bir grup firmasıyız. Amacımız diğer grup firmalarımızla beraber daha güçlü daha başarılı olarak ülkemiz için çalışıp üreteceğiz” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR