Altın: “Emniyet Teşkilatımız Güven ve Huzur Kapısıdır”

Gündem 7 Nisan 2021 16:19
Videoyu Aç Altın: “Emniyet Teşkilatımız Güven ve Huzur Kapısıdır”
A
a
Özcanlar Kuruyemiş firma sahibi Özcan Altın, Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 176. Yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Özcanlar Kuruyemiş firma sahibi Altın mesajında: “ Bilgi ve tecrübesiyle bugün çok daha güçlü bir şekilde milletimizin huzurunun teminatı olan Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 176. Yılı kutlu olsun.
Güvenlik güçlerimizin çok önemli bir parçası olan Polis Teşkilatımız, ülkemizdeki iç huzur, güven ve istikrar ortamının korunmasındaki en büyük güvencedir. Hukukun üstünlüğünü, insan haklarına saygıyı ve demokratik toplum düzeninin devamını kendine ilke edinen, 176 yıllık bilgi ve deneyimiyle büyük başarılara imza atan Emniyet Teşkilatımız, vatandaşlarımızın çekinmeden, korkmadan başvurabileceği bir güven ve huzur kapısıdır.
Her alanda günün gerektirdiği yeniliklere adapte olarak kendini geliştiren ve son teknolojiyi kullanan, suç oluşmadan suçu önlemeye yönelik yaptığı çalışmalarla, tüm dünyada örnek gösterilen Türk Polis Teşkilatı, dün olduğu gibi bugün de büyük fedakârlık, cesaret ve yüksek vazife bilinci içerisinde terörle mücadelede ortaya koyduğu başarıyla hepimizi gururlandırmış olup bu gün corona virüsüne karşı vermiş olduğumuz mücadelede de halkımızın sağlığı ve güvenliği için yine büyük bir özveri ve fedakârlık göstererek çalışmalarını sürdürmektedir.
Bu duygularla Tüm Türk Polis Teşkilatı’nın 176. Kuruluş yıl dönümünü ve 10 Nisan Polis Günü'nü kutluyor; Aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, kahraman gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum. Görevi başında bulunan tüm polislerimize ve ailelerine de sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR