ALKAYA’DAN TEŞEKKÜR

Mersin 14 Ocak 2020 19:08
Videoyu Aç ALKAYA’DAN TEŞEKKÜR
A
a

Hafta sonunda yapılan Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Mersin Şubesi Genel Kurulu sonrasında İlkeli Mühendisler Platformu Başkan adayı Doç. Dr. Alkan Alkaya teşekkür mesajı yayınladı.

Hafta sonunda gerçekleştirilen Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Mersin Şubesi Genel Kurulu’nda yeni yönetim belli oldu. Mevcut başkan Seyfettin Atar’ın yeniden Başkanlığa getirildiği Genel Kurul sonrasında başkanlığa İlkeli Mühendisler Platformu adına aday olan ve büyük bir başarı ile yönetime girmeyi başaran Doç. Dr. Alkan Alkaya teşekkür mesajı yayınladı. Seçim sonrasında kazananın EMO Mersin Şubesi oludğuna dikkat çeken Alkaya, “6 aydır süren seçim çalışmalarımız sürecinde tüm üyelerimize ulaştık. Onların sorunlarını dinledik. Çözüm noktasında ortak akılda buluştuk. Ancak hazirunun tercihi ile mevcut başkan Seyfettin Atar yeniden başkanlığa getirildi. Bizde İlkeli Mühendisler Platformu olarak yönetime 4 isim sokarak büyük bir başarıya imza attık. Bu seçimde de birkez daha anlaşılmıştır ki kazanan EMO Mersin Şubesi olmuştur. Çünkü Güneş Grubu ve İlkeli mMühendisler Platformu adına seçimlere katılan adaylar birlik mesajı vererek birlik çağrısında bulunmuştur” dedi. 
 
ODA MENFAATLERİ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞACAĞIZ
Seçimlere Güneş Gurubu ve İlkeli Mühendisler Platformu olarak 2 gurup olarak girildiğini hatırlatan Alkaya, “Artık genel kurulumuzu geride bıraktık. 2 gurubun yarıştığı seçim sonrasında kişiler değil, EMO Mersin Şubesi kazanmıştır. Dün olduğu gibi bundan sonraki süreçte de odamızın başarısı, üyelerimizin sorunlarının çözümü noktasında birlikte hareket edeceğiz. Sonuçta bu seçim bir bayrak yarışıdır. Bu bayrak yarışını birgün başka bir isim devam ettirecektir. Bizlere seçim sürecinde destek veren, oy vererek yücelten ve oy vermeyerek tercihte bulunan tüm üyelerimize teşekkürü bir borç biliyor, yeni yönetime çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. 
 
İLKELİ MÜHENDİSLER PLATFORMUNDAN  4 İSİM  YÖNETİME GİRMEYİ BAŞARDI
Kesinleşmeyen seçim sonuçlarına göre Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Mersin Şube Yönetimi şu şekilde oluştu;
Şube Asil Yönetim Kuruluna Güneş Grubu 6, İlkeli Mühendisler Platformu 1, yedek yönetim kuruluna Güneş Brubu 6, İlkeli mühendisler Platformu 1, Şube Denetçisi Güneş Grubu 2, İlkeli Mühendisler Platformu 1, Şube Yedek Denetçisi Güneş Grubu 2, İlkeli Mühendisler Platformu 1 üye sokmayı başardı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR