ALDO Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali DOĞAN, kurban bayramı dolayısı ile mesaj yayınladı

Mersin 29 Temmuz 2020 16:56
Videoyu Aç ALDO Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali DOĞAN, kurban bayramı dolayısı ile mesaj yayınladı
A
a

ALDO Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali DOĞAN, kurban bayramı dolayısı ile mesaj yayınladı

ALDO Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali DOĞAN, kurban bayramı dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı.

Doğan, “Hoşgörü ve dostluk duygularının yoğun olarak yaşandığı bu bayram günleri, birbirimize her zamankinden daha sıkı bağlanmak için bir fırsat olmuştur. Kaygıların ve sıkıntıların geri plana itildiği, sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların canlandığı bir bayram geçirelim.  Bu yıl bayramlaşırken fiziksel mesafemize, belirlenen kurallara uyarak hem kendimizi hem sevdiklerimizi koruyalım. Bu bir arada olma duygularının; sadece bayram günleri ile sınırlı kalmamasını yılın tüm günlerinde bizleri kuşatmasını diliyorum.” Dedi.
“Çevremizde bulunan yoksul, kimsesiz ve yetimlere, kahraman gazilerimize ve aziz şehitlerimizin ailelerine de daha özenle kucak açmak hepimizin görevi” diyen Doğan mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Çünkü paylaştıkça, birbirimize destek oldukça hayat daha da güzelleşiyor. Hak’ka yürüyen canlarımızın ruhlarına, ayrıca şehitlerimize  dualarımızı eksik etmeyelim. 
Sevdikleri ile bayramı birlikte yaşamak için yola çıkacak olan insanlardan, bayram sevincini sevdikleri ve bizler açısından hüzne dönüştürmemeleri için trafik kurallarına uymalarını diliyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle, herkesin Kurban Bayramını en içten duygularımla  kutlar, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı, mutlu ve barış içinde bir bayram geçirmelerini diler, sevgi,selam ve saygılarımı sunarım.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR