ALACA: “BÜYÜK İŞLER BAŞARMAK ÜZERE, TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNE YÖN VERMEK İÇİN GELİYORUZ”

Gelecek Partisi 11 Aralık 2020 15:22
Videoyu Aç ALACA: “BÜYÜK İŞLER BAŞARMAK ÜZERE, TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNE YÖN VERMEK İÇİN GELİYORUZ”
A
a
Gelecek Partisi Mersin Siyasi İşler Başkanı Hakan Alaca, Gelecek Partisi’nin kuruluş yıl dönümü vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
 Dönemin Başbakanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu liderliğinde 12 Aralık 2019 tarihinde kurulan Gelecek Partisi, kuruluşunun 1. yıl dönümünü kutluyor. Bu kapsamda Gelecek Partisi Mersin Siyasi İşler Başkanı Hakan Alaca bir kutlama mesajı yayınladı. Alaca mesajında:
“Kurucu Genel Başkanımız Sn. Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu önderliğinde çıktığımız bu kutlu davada bir yılımızı tamamladık. Gelecek Partisi olarak Mersin’imizin ve ülkemizin her yerinde teşkilatlanma çalışmalarına devam ediyoruz. Büyük işler başarmak üzere, büyük adımlar atarak, Türkiye’nin geleceğine yön vermek için geliyoruz. Bu kapsamda yerelde ve ulusalda yaptığımız tüm çalışmalarımızla adımızdan söz ettiriyoruz. Genel Başkanımız Sn. Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun yanında yol almaya ve Geleceğin Türkiye’sini inşa etmeye kararlıyız. Gelecek Partisi’nin kuruluş yıl dönümü Mersin’imize ve Türkiye’mize hayırlı olsun. Gelecek Parti’mizin 1. yaşını kutluyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR