AKP'li Çelik: Ekonomimizin gücünü garanti altına almaya devam edeceğiz

Ak Parti 7 Ağustos 2020 13:28
Videoyu Aç AKP'li Çelik: Ekonomimizin gücünü garanti altına almaya devam edeceğiz
A
a

AKP'li Çelik: Ekonomimizin gücünü garanti altına almaya devam edeceğiz

Dolar saat başı TL karşısında rekorunu tazelerken AKP Sözcüsü Ömer Çelik'ten "ekonomimiz iyi" çıkışı geldi.
 

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, "Sürekli kriz senaryolarının emrine girerek, Hükümetimizi ve bakanlarımızı hedef alan propagandaların amacını ve siyasi adresini biliyoruz. Bunları defalarca gördük. Bunların itibarı ve siyasi geleceği yoktur" dedi.

Çelik, TL'nin dolar ve avro karşısında büyük değer kaybetmesi üzerine bazı değerlendirmelerde bulundu. Çelik, ekonomik durumdan şikayet edenleri kriz senaryosu yazmakla suçladı ve eleştirilerin odağındaki Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ı savundu.
 

Çelik'in Twitter hesabından yaptığı açıklamaları şu şekilde:

"Türkiye yükselmeye devam eden güçtür. Ekonomide, dış politikada, terörle mücadelede, iç politikada, sosyal politikalarda hedeflerimize yürümeye devam edeceğiz. “Millet siyaseti”mize karşı “lejyoner siyaseti” ile karşı çıkanların propagandalarının amacını görüyoruz.
 

Milletimizin talimatları ile konjonktüre dayanmayan, kalıcı ve sürekliliği olan politikalarla ekonomimizin, güvenliğimizin ve demokrasimizin gücünü garanti altına alan adımları atmaya devam edeceğiz. Milletimiz kendisi için çalışanların yanındadır.

Amacımız konjonktürel olmayan, gelecek nesiller için kalıcı olan yapıları oluşturmaya devam etmektir.Kalıcı ve sürekliliği olan kararlarla ekonomimizi milli çıkarlarımızı ve güvenliğimizi teminat altına almaya devam eden politikalar uygulamak siyasi hareketimizin varlık sebebidir.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR