Mersin

AKGÜN LÜLÜ,"DEMOKRASİ KAZANACAK"

Demokrat Parti (DP) Akdeniz Belediye Meclis Üyesi Adayı Akgün Lülü, "Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Burhanettin Kocamaz ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ayfer Yılmaz ile Cengiz Topel Caddesi'nde bugün saat 17.30'da gerçekleştireceğimiz açık hava toplantısıyla birlikte, demokrasi Kır At ile şaha kalkacak.

AKGÜN LÜLÜ,"DEMOKRASİ KAZANACAK"

13 Mart 2019 13:29
-A

+A

Tüm Mersin sevdalılarını bu demokrasi şölenine bekliyoruz" dedi.
 
DP Akdeniz Belediye Meclis Üyesi Adayı Akgün Lülü, bugün gerçekleştirecek olan açık hava toplantısı öncesi seçim sürecini değerlendirdi. Seçim sürecinde yaşananların kamu vicdanını yaraladığını belirten Akgün Lülü, "Halkımız tüm yaşananları gördü ve her şeyin farkında. Tüm yapılanlara rağmen, kazanan demokrasi olacak" diye konuştu.
 
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve DP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayfer Yılmaz ile demokrasi mücadelesi verdiklerini ifade eden Lülü, "Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Burhanettin Kocamaz ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ayfer Yılmaz ile Cengiz Topel Caddesi'nde bugün  saat 17.30'da gerçekleştireceğimiz açık hava toplantısıyla birlikte, demokrasi Kır At ile şaha kalkacak. Mersin 31 Mart'ta herkese demokrasi dersi verecek. Akdeniz Kır At'ın önderliğinde demokrasi ile yönetilecek. . Tüm Mersin sevdalılarını bu demokrasi şölenine bekliyoruz" şeklinde konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 613 Oy (%29)

  • HAYIR : 720 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 768 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku