Akgün Lülü, “Dünya Kadınlar Günü’nü Kutluyorum”

Mersin 8 Mart 2021 10:08
Videoyu Aç Akgün Lülü, “Dünya Kadınlar Günü’nü Kutluyorum”
A
a
Murat Group Gümrükleme Yönetim Kurulu Başkanı ve Lülü Bey Çiftliği Sahibi Akgün Lülü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Lülü kutlama mesajında: “Evinde anne, işyerinde çalışan ve toplumda ise saygın bir fert olan kadınlarımız gerek toplumda ve gerekse de ailede, önemli roller üstlenmektedir. Gerek dinimiz İslam, gerek medeni hukukumuz ve gerekse de gelenek, görenek ve adetlerimiz kadına büyük önem vermektedir.
Toplumlardaki medeniyet düzeyi, insan haklarının ayrılmaz en önemli parçası olan kadın haklarına verdiği değerle ölçülmektedir. Kadının ihmal edildiği bir toplumun varlığını sağlıklı bir şekilde sürdürmesi mümkün değildir. Kadınların toplumlarda her alanda kendini göstermelerinin yanı sıra, faaliyetlere ve yönetime ortak olmaları gerekmektedir.
Aile kurumunun temel taşı olan kadınlarımızın, hayatın bütün alanlarına etkin bir şekilde katılmalarına imkân sağlayacak şartları hazırlamak hepimizin ortak sorumluluğudur. Her şeyin en güzeline layık olan kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR