Akgün Lülü, "CUMHURİYETİMİZ EŞSİZ BİR ZAFERLE KURULMUŞTUR"

Mersin 27 Ekim 2020 17:17
Videoyu Aç Akgün Lülü, "CUMHURİYETİMİZ EŞSİZ BİR ZAFERLE KURULMUŞTUR"
A
a

Akgün Lülü, "CUMHURİYETİMİZ EŞSİZ BİR ZAFERLE KURULMUŞTUR"

Murat Group Gümrükleme Yönetim Kurulu Başkanı ve Lülü Bey Çiftliği Sahibi Akgün Lülü, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı Yayınladı.

İş adamı Akgün Lülü, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşlarının önderliğinde, Samsun dan başlayarak yurdumuzun dört bir yanına ulaşan milli mücadele azmi, tarih boyunca kimseye boyun eğmemiş, bağımsızlığı ve özgürlüğü her zaman önde tutmuş büyük Türk milletine, bu gün kuruluşunun 97.Yılını heyecanla ve onurla kutladığımız Cumhuriyeti armağan etmiştir.
  Milli egemenliğe dayanan, gücünü halktan alan, iktidarın millete ait olduğu bir rejim olan Cumhuriyetimiz, insanüstü bir gayret ve fedakârlıkla bağımsızlık mücadelesi sonunda eşsiz bir zaferle kurulmuştur.
  Bu bağlamda bizlerde bu günlere nasıl gelindiğini unutmayarak, daha güçlü, daha gelişmiş ve daha mutlu bir Türkiye hedefine ulaşmak için azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdüreceğiz.
Cumhuriyetimizin 97. Yıl dönümü vesilesiyle birlik ve beraberliğimizin timsali Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve rahmetle anıyor, tüm hemşerilerimin Cumhuriyet bayramını en kalbi duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım." dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR