AKDENİZ ROTARY KULÜBÜ’NÜN GURURU OLDU

Spor 11 Eylül 2019 15:53
Videoyu Aç AKDENİZ ROTARY KULÜBÜ’NÜN GURURU OLDU
A
a

Mor Menekşeler projesi ile genç kızları spor ve sanat ile buluşturan Akdeniz Rotary Kulübü bir gurur tablosunun daha mimarı oldu. Akdeniz Rotary Kulübü Başkanı Bahar Turfan, İsveç’te düzenlenen U21 tekvando şampiyonasında Avrupa Şampiyonu olan ‘Mor Menekşe’ Huri Korkut’u tebrik etti.

Akdeniz Rotary Kulübü bir gurur tablosunun daha mimarı oldu. Mor Menekşe projesi ile genç kızları spor ve sanata kazandıran Akdeniz Rotary Kulübü, proje kapsamında spora yönlendirilen Huri Korkut ile gurur duyduklarını söyledi. İsveç’te düzenlenen U21 tekvando şampiyonasında Avrupa Şampiyonasında altın madalyaya uzanan Mor Menekşe Huri Korkut’u tebrik eden Başkan Turfan, “Binlerce genç kızımız yeteneğini malesef hayata geçiremiyor. Onlardaki bu potansiyeli hayata geçirmek adına Mor Menekşe Projesi ile binlerce gencimizi spora ve sanata yönlendirdik. Onların içindeki yeteneği çıkardık. Huri Korkut’ta onlardan biri. Bugün Mor Menekşe Projesi ile tekvando sporuna yönelen Huri Korkut Avrupa şampiyonu olarak bizlere gurur yaşatmıştır” dedi.
 
DAHA BİNLERCE YETENEK KEŞFEDİLMEYİ BEKLİYOR

Huri Korkut gibi daha binlerce yeteneğin var olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Turfan, “Akdeniz Rotary Kulübü olarak sosyal sorumluluk projelerine çok fazla önem veriyoruz. Bu bilinçle elimizin uzandığı her genç kızımıza destek veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz. Önemli ollan bu yetenekleri görmek ve onlara gereken değeri göstermek. Bundan sonraki süreçte de bu tür projelere imza atmaya devam edecek ve genç yeteneklerimizin başarıları ile gurur duymaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR