Belediyeler

Akdeniz’de vatandaş belediyeden dertli!

Mersin’de uzun bir dönem kayyum tarafından yönetilen Akdeniz Belediyesi, AK Parti’ye geçti. Ancak vatandaş muhatap bulamamaktan dertli!

Akdeniz’de vatandaş belediyeden dertli!

15 Mayıs 2019 14:03
-A

+A

 
 
Mersin'de 2016 yılında kayyum atanan Akdeniz Belediyesini, Cumhur İttifakı'nın adayı AK Partili Muhammet Mustafa Gültak kazandı. Gültak, Güneydoğu ve Doğu Anadolu’dan gelen vatandaşların yoğun olarak yaşadığı mahallelerden gelen oylarla seçimin galibi oldu. Ancak, bu mahallelerde yaşayan vatandaşlar belediyeden hizmet göremediğinden, sorunlarını iletmekte karşılarında muhatap olmamasından yakınıyor.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Tuncay Karakaş - Basın Yayın ve Halkla Müdürü 15 Mayıs 2019 22:38

Mersin Siyaset Haber Sitesi Yönetimine, Akdeniz Belediye Başkanımız Sn.M.Mustafa Gültak 7 - 24 vatanadaslarımızla görüşme halindedir. Gündüz mesai saatlerini de aşan şekilde vatandaşlarımızı başkanlık makamında kabul etmekte, sorun ve taleplerini dinlemekte ve çözümü noktasında ilgili birimlere gerekli talimatları vermektedir. Akşam saatlerinde, Mübarek Ramazan-ı Şerıf nedeniyle 13 mahallemizde kurduğumuz ve günlük 6.000 vatandaşımıza ulaştığımız ıftar çadırlarında vatandaşlarımızla birlikte iftar açan Belediye Başkanımız Sn. M.Mustafa Gültak, teravih sonrası da mahalle ve taziye ziyaretleri gerçekleştirmektedir. Ayrıca Belediye Başkanımız Çarşamba günleri de, başlattığı HALK GÜNÜ uygulaması çerçevesinde vatandaşlarımızla randevusuz olarak görüşmektedir. Ayrıca Özel Kalem Müdürümüz, Başkan Sekreterlığimiz ve Başkan Yardımcılarımızda vatandaşlarımızı randevusuz olarak kabul etmekte, vatandaşlarımıza sorunlarının çözümü noktasında yardımcı olmaktadırlar. Belediyemizin halka daha yakın olmak gayreti çerçevesinde belediyemiz girişinde bulunan arama noktası kaldırılmıştır. Son olarak belediyemizin hemen giriş kapısında 5 personelimizden oluşan çözüm masası görevlilerimizde vatandaşlarımızı karşılamakta ve ilgili birimlere bizzat yönlendirmektedir. Eksik bilgi ve yanlış anlaşılmalardan kaynaklandığına inandığım haberinizle ilgili olarak, bu bilgileri dikkatinize sunar çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku