CHP

AKDENİZ’DE İTTİFAK YOK

Cumhuriyet Halk Partisi Akdeniz İlçe Başkanı Mustafa Sekendur, Akdeniz’de HDP ile ittifak iddialarını kesin bir dille reddederek, “Akdeniz’de bir adayımız var. Adayımız sahada çalışıyor. Sabit Yelkovan, Cumhuriyet Halk Partisi’nin en güçlü adaylarından bir tanesi. Adayımız aslan da kaplan da…” dedi.

AKDENİZ’DE İTTİFAK YOK

10 Mart 2019 20:39
-A

+A


 
 

Cumhuriyet Halk Partisi Akdeniz İlçe Başkanı Mustafa Sekendur, Mersin’de yayın yapan İçel TV’de ittifak iddiaları ile ilgili iddialara yanıt verdi.
Akdeniz Belediye Başkan adayı Sabit Yelkovan’ın parti profiline uygun mükemmel bir aday olduğunu ifade eden Sekendur, “Akdeniz’in bütün gerçeklerini yaşayan, esnaf olmasında kaynaklı esnafın sorunlarına çözüm bulabilen bir aday profili ile karşı karşıyayız. Esnafın derdini bilen bir adayımız var. Bu hem Akdeniz hem Mersin için bir şans. Akdeniz’e hayırlı olsun!” dedi.
 
ADAYIMIZ ASLAN DA KAPLAN DA…
Cumhuriyet Halk Partisi’nin son iki seçimde çok az farkla seçimi kaybettiğini anımsatan Sekendur, CHP ile HDP’nin Mersin’de ittifak yaptığına ilişkin iddialara şöyle yanıt verdi:
“Böyle bir ittifak söz konusu değil. Akdeniz’de bir adayımız var. Adayımız sahada çalışıyor. Sabit Yelkovan, Cumhuriyet Halk Partisi’nin en güçlü adaylarından bir tanesi. Bunun başka izahı yok. İddialar çok anlamsız geliyor. Adayımız aslan da kaplan da…”
Sekendur, 13 aday adaylarını Sabit Yelkovan’ın bütünleştirdiğini ifade etti.

     
 

 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
mersinli 10 Mart 2019 21:20

kazanmak için her yolu mubah görenlerden korkmak lazım. onlardan memlekete de hayır gelmez

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 613 Oy (%29)

  • HAYIR : 720 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 768 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku