Ak Parti

AKDENİZ’DE BİR İLK!

Akdeniz Belediye Meclislerinin ilçedeki mahallelerde yapılmasının Mersin’de bir ilk olduğunu söyleyen Ak Parti Akdeniz ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hasan Tüzün, bu uygulamanın diğer belediyelere de örnek olması gerektiğini söyledi.

AKDENİZ’DE BİR İLK!

5 Temmuz 2019 12:32
-A

+A

Ak Parti Akdeniz ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hasan Tüzün, Akdeniz Belediye Meclislerinin ilçedeki mahallelerde yapılmasının Mersin’de bir ilk olduğuna dikkat çekerek, “Belediye Meclis’imizin Temmuz Ayı 1. Birleşim Toplantısını, Çilek Mahallemizde vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle gerçekleştirdik. Bu vesile ile hem halkla buluşmamız hem de mahallelerin sorunlarının yerinde incelenmesi noktasında önemli bir iş yaptığımızı düşünüyoruz. Tüm meclis üyelerimizin de beğenisini toplayan halka açık meclis toplantımızın diğer mahallelerimizde de yapılacak olması kamuoyunun da büyük beğenisini toplamıştır” dedi.
 
DİĞER BELEDİYELERE DE ÖRNEK OLMALI

Yaptıkları uygulamanın diğer belediyelere de örnek olması gerektiğine dikkat çeken Tüzün, “BElediyeler ve Belediye Meclisleri vatandaşın sorunlarını çözmek, onlara ihtiyaç duydukları hizmeti en kısa zamanda götürmek için vardır. Bu noktada mahallelerde yapılan meclis toplantıları büyük önem arz etmektedir. Akdeniz ilçemizin kozmopolitik bir yapıya sahip olması sebebiyle, daha önce hayatları boyunca belediye başkanını görmeyen, meclis üyeleri ile bir araya gelmeyen vatandaşlarımız karşılarında bizi görmekten mutlu oldu. Bizlere sıkıntılarını, sorunlarını direk olarak anlattı. Umarım yaptığımız bu uygulama diğer belediyelerimize de örnek teşkil eder” şeklinde konuştu.
Anahtar Kelimeler : AKDENİZ’DE BİR İLK!,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku