Akdeniz Belediyesinden muhtarlara doğum günü kutlaması

Ak Parti 19 Ağustos 2020 19:45
Videoyu Aç Akdeniz Belediyesinden muhtarlara doğum günü kutlaması
A
a

Akdeniz Belediyesinden muhtarlara doğum günü kutlaması

Tüzün, 65 mahalle muhtarının doğum gününde onları yalnız bırakmayacak


Akdeniz Belediyesi yine güzel bir sosyal projeye imza atıyor. Belediye başkanı Mustafa Muhammet Gültak’ın talimatları doğrultusunda 65 mahalle muhtarının doğum günleri kutlanacak. Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Akdeniz Belediyesi Başkan Yardımcısı-Meclis Üyesi Hasan Tüzün ise bu doğrultuda 65 mahalle muhtarının doğum günlerinin tarihlerini alarak, günü gelen muhtarların doğum günlerinde onları yalnız bırakmayacak.

Bu kapsamda Tüzün, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Muhammet Gültak’ın talimatı doğrultusunda beraberindekiler ile birlikte ilk olarak Barış mahalle muhtarı Metin İlkyaz’a sürpriz yaparak doğum gününü kutladı.

Tüzün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Belediye Başkanımız sn. Mustafa Gültak’ın talimatıyla Barış mahalle muhtarımız Metin İlkyaz’ın doğum gününde yalnız bırakmadık sürpriz bir ziyaretle, Muhtarlardan sorumlu Şirket temsilcimiz Nurettin Özyurt, Muhtarlık İşleri Müdürümüz Servet Ketene ile birlikte Metin  muhtarımızın doğum gününü kutladık.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR