AKDENİZ BELEDİYESİ BAŞKAN YARDIMCISI TÜZÜN İSTİFA ETTİ

Mersin 7 Aralık 2020 14:07
Videoyu Aç AKDENİZ BELEDİYESİ BAŞKAN YARDIMCISI TÜZÜN İSTİFA ETTİ
A
a
 AK Parti Akdeniz Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediye Meclis Üyesi Hasan Tüzün, “2020 yılının haziran ayında üstlenmiş olduğum Akdeniz Belediye Başkan Yardımcılığı görevimi bugün itibari ile sonlandırmış bulunmaktayım” diyerek, görevinden ayrıldığını duyurdu.
  Aldığı maaşı öğrencilere burs olarak bağışlayan ve makam aracı ve şoför kullanmadan ulaşımını kendi aracıyla sağlayarak, siyasi alanda bir örnek teşkil eden Belediye Meclis Üyesi Hasan Tüzün, haziran ayından itibaren yürüttüğü Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden istifa etti. Görev yaptığı süre boyunca halkla iç içe görüntüler veren ve Belediye Başkanı Mustafa Muhammed Gültak’a yardımları ile kendinden söz ettiren Tüzün, istifasını şu açıklama ile duyurdu:
“GÖREVİMİ BUGÜN İTİBARİ İLE SONLANDIRMIŞ BULUNMAKTAYIM”
“Şahsım 2008 yılından günümüze kadar, AK Parti çatısı altında hareketle gerek sahada gerek masa başında büyük bir özveri ile çalıştım. 2014 yerel seçimlerinde Mersin Akdeniz Belediyesi Meclis üyeliği görevini üstlendim, 2019 yılının mart ayında gerçekleşen Yerel Seçimlerinde ise yine Akdeniz Belediyesi AK Parti Meclis üyeliği, Büyükşehir Belediyesi AK Parti Meclis Üyeliği görevi ve Belediye Başkan Yardımcılığı görevimi büyük bir hassasiyetle yürütmüş bulunmaktayım. Ancak gördüğüm lüzum üzerine 2020 yılının haziran ayında üstlenmiş olduğum Akdeniz Belediye Başkan Yardımcılığı görevimi bugün itibari ile sonlandırmış bulunmaktayım. 
“BİLİNMELİDİR Kİ BU SİYASETE BİR VEDA ASLA DEĞİLDİR”
Bilinmelidir ki bu siyasete bir veda asla değildir. Şahsım, Akdeniz ve Büyükşehir Belediyelerine ait AK Parti Meclis Üyeliği görevlerime aynı anlayış ve ruhla Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki kutlu yolda bir nefer olarak hizmet etmeye devam edeceğim. Görev süremiz içerisinde duydukları güven ve destek dolayısı başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Sayın Hazine Bakanımız Sayın Lütfi Elvan’a, Mersin Milletvekillerimiz Sn. Zeynep Gül Yılmaz, Sn. Hacı Özkan, Sn. Ali Cumhur Taşkın'a Teşekkürlerimi arz ederim. Ayrıca İl Başkanımız Sayın Cesim Ercik'e, Akdeniz Belediye Başkanımız Mustafa Muhammed Gültak ile görev yürüttüğüm Belediye Başkan Yardımcılarına, İl Başkan Yardımcımız-Yerel Yönetimler Başkanımız Ali İhsan Gök, İl Sekreterimiz Kenan Peker, İlçe Başkanı Emin Genç olmak üzere tüm AK Parti teşkilatına da ayriyeten şükranlarımı sunuyorum. Ve en önemlisi ise beni destekleyen Mersin başta olmak üzere Akdeniz Belde sakinlerine şükranlarımı sunar, Selam, Saygı, Allah’tan Sıhhatler dilerim.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR