Akdeniz Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Tüzün İlk Konuklarını Ağırladı

AKP 25 Haziran 2020 15:26
Videoyu Aç Akdeniz Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Tüzün İlk Konuklarını Ağırladı
A
a

Hasan Tüzün'e Gelen Tebriklerin Ardı Arkası Kesilmiyor

Akdeniz Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Tüzün İlk Konuklarını Ağırladı

AK Parti Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak; AK Parti Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi ve Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi olan Hasan Tüzün’ü kısa bir süre önce Belediye Başkanı Yardımcılığı görevine atamıştı.

Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak yaptığı açıklama ile AK Parti Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi ve Akdeniz Belediyesi Meclis üyesi olan Hasan Tüzün’ün başarılı çalışmalarından kaynaklı Akdeniz Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atandığını açıkladı. Mustafa Gültak; “Başarılı çalışmaları doğrultusunda Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Hasan Tüzün ile birlikte Akdeniz’e yeni bir soluk gelecektir” dedi.
Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Hasan Tüzün Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak’a teşekkür ederken görevini en iyi şekilde yapacağını ifade etti.

MEHMET AKDOĞAN VE İSMAİL YERLİKAYA’DAN İLK ZİYARET

Yeni görevine başlayan Hasan Tüzün’e tebrik ziyaretleri yapılırken ilk ziyaretçileri; Mersin Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi İsmail Yerlikaya ve Koyun Keçi Yetiştiriciler Birlik Başkanı Mehmet Akdoğan oldu.  Yerlikaya ve Akdoğan Hasan Tüzün’e çalışmalarında başarılar dileyerek tebrik ettiler. Hasan Tüzün ziyaretlerinden dolayı Akdoğan ve Yerlikaya’ya teşekkür ederken, yeni görevinden dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR