Akdeniz Akademi'den 5 Haziran Dünya Çevre Günü Mesajı

Eğitim 5 Haziran 2020 14:06
Videoyu Aç Akdeniz Akademi'den 5 Haziran Dünya Çevre Günü Mesajı
A
a

Akdeniz Akademi Kurucu Müdürü ve Matematik Öğretmeni Tevfik Soydan,5 Haziran Dünya Çevre Günü sebebiyle mesaj yayınladı.

Akdeniz Akademi Kurucu Müdürü ve Matematik Öğretmeni Tevfik Soydan,5 Haziran Dünya Çevre Günü sebebiyle mesaj yayınladı.

Soydan yayımladığı mesajında, çevrenin önemine ve korunmasına dikkat çekmek için her yıl kutlanan 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla herkesi çevreye duyarlı olmaya davet ederek; “Koronavirüs salgını başta sağlık olmak üzere, ekonomik ve sosyal hayatta yarattığı ağır tahribatlarla dil, din, ırk, cinsiyet, zengin-fakir ayrımı olmaksızın tüm dünyada bütün insanlığa sorunlar yaşatıyor.Ancak salgın sağlık başta olmak üzere çevre duyarlılığını ve temizliğin önemini yeniden herkese hatırlattı. Çevre bilinci ve yarınlara olan sorumluluk duygularının da daha güçlü hissedilmesini sağladı. 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde çevre ve doğa farkındalığının arttığı, mavi ve yeşilin hâkim olduğu, insanlarımızın temiz ve doğal bir çevrede, sağlık, mutluluk ve huzurlu yaşadığı bir gelecek diliyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR