Ak Parti

AK PARTİLİ TÜZÜN HALİSDEMİR’İ UNUTMADI

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Tüzün, Direnişin 3. Yılında kahraman şehidimiz Ömer Halisdemir’i unutmadı.

AK PARTİLİ TÜZÜN HALİSDEMİR’İ UNUTMADI

15 Temmuz 2019 16:47
-A

+A

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Tüzün, darbenin engellenmesinde büyük rol oynayan Ömer Halisdemir’i unutmadı. 15 Temmuz gecesi, darbeci askerler tarfından defalarca kurşunlanarak şehit edilen Şehit Ömer Halisdemir’in Demokrasi Şehidi olduğuna dikkat çeken AK Partili Tüzün, “Başta Ömer Halisdemir olmak üzere Ülkemizin birlik ve beraberliğini sağlamak için vatan uğruna millet ve bayrak uğruna canlarını hiçe sayan 15 Temmuz şehitlerimizin ruhları şad, makamları cennet olsun” dedi.
 
BATILI GÜÇLER BU ÜLKEYİ BÖLEMEYECEK

Türk Milletinin tarihinde sayısız kahramanlar olduğunu Ömer Halisdemir’in de bu kahramanlardan biri olduğunu ifade eden Tüzün, “Batılı güçler unutmasınlar ki bu ülkeyi bölmeye güçleri yetmeyecektir. Bu ülke bölünemez. Biz bu vatan uğruna Çanakkale’de, Kocatepe’de Söğüt’te, Kars ve Erzurum’da ülkenin bir çok yerinde nice şehitler verdik. Dünya da tek bir Türk dahi kalsa buna asla müsaade etmeyeceğiz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi ‘bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız’ işte o zaman kimse bize dokunamaz. Nasıl ki 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişimini unutmayacaksak, Demokrasi Şehidimiz Ömer Halisdemir’i de unutmayacağız, unutturmayacağız” şeklinde konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku