Ak Parti

AK PARTİ MERSİN 5. SIRA ADAYINI AÇIKLIYORUZ

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 24 Haziran seçimleri için aday belirleme çalışmalarını kamuoyuna açıklamamışken ilk 5’e girecek Ak Parti Mersin Milletvekili Adayını açıklıyoruz.

AK PARTİ MERSİN 5. SIRA ADAYINI AÇIKLIYORUZ

12 Mayıs 2018 17:06
-A

+A

HABER SABRİ BORAK- Ak Parti Mersin Milletvekili Adaylığı için 165 ismin yarıştığı 13 kişilik liste kamuoyuna henüz açıklanmamışken Akdeniz Medyaya bağlı Mersin Siyaset olarak ilk 5’e girecek sürpriz bir ismi kamuoyuyla paylaşıyoruz. Mersin Kamuoyunun merakla beklediği isim Ak Parti’nin Mersin’deki oy potansiyelini arttıracak bir isim. Ak Parti Mersin Milletvekili aday adaylığı için başvuran 165 ismin ‘İlk 5’e Girecek Mersin Adayı Acaba Ben Miyim’ dediği ismi açıklıyoruz.
 
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici’nin 24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı’na katılacaklarını açıkladıktan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşmeden sonra partisinden seçilecek yerlerde milletvekili adayı gösterilmesi konusunda anlaşmaya vardı.


 
Ak Parti’nin 13 kişilik Mersin Milletvekili adayı listesine BBP’den bir ismin katılacağını Ankara kulislerinden aldığımız önemli bir bilgi elimize ulaştı. Ak Parti’nin açıklayacağı Mersin Milletvekili listesinde ilk 5’e girecek önemli isim Büyük Birlik Partisi Mersin İl Başkanı Hasan Köse. 13 kişilik listeye girecek olan Hasan Köse’nin Ak Parti’nin yayınlayacağı milletvekili aday sıralamasının kaçıncı sıra olduğu netleşmedi fakat ilk 5’e gireceği kesinleşti. 
 
Hasan Köse uzun süredir Mersin’de BBP İl Teşkilatında görev alan ve Mersin siyasi camianın tanıdığı bir isim. 4 yıldan beri BBP Tarsus İlçe Başkanlığı görevini yürüten Hasan Köse, geçen yıl mart ayında Mersin İl Başkanlığı’na seçilmişti
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
MUHAMMET 12 Mayıs 2018 22:00

Başkan 1 diyordu ne olduda 5 oldu acaba

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku