Ak Parti

AK PARTİ'Lİ TÜZÜN’DEN 15 TEMMUZ MESAJI

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mersin Büyükşehir ve Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Tüzün, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü sebebiyle bir mesaj yayımladı.

AK PARTİ'Lİ TÜZÜN’DEN 15 TEMMUZ MESAJI

14 Temmuz 2019 12:46
-A

+A

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Tüzün, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü sebebiyle bir mesaj yayımladı. Ülkemiz üzerinde hain planlar kuran dış mihrakların ve maşası olan FETÖ’nün 15 Temmuz 2016’da ülkemizin birliğine, dirliğine, demokrasisine ve geleceğine yönelik iğrenç bir kalkışma teşebbüsünde bulunduğunu hatırlatan AK Partili Tüzün, “Unutulmamalıdır ki bizler Söğüt'te, İstanbul'da, Çanakkale'de vatan ve millet sevgisiyle gözünü kırpmadan siperden sipere kahramanlık taşıyan bir neslin evlatlarıyız. Toprağımızın birliği, insanlarımızın kardeşliği, ülkemizin huzuru adına, 7'den 70'e herkes vatan sevgisini canından öte sayan bir davanın mirasçılarıdır. Bu aziz milletin üzerinde hain plannlar kuranlar her daim gereken cevabı misli ile almıştır” dedi.

ÜLKEMİZİN GELECEĞİ İÇİN MÜCADELEMİZ SÜRECEK

Aziz Türk Milletinin 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla demokrasisine ve vatan toprağına sahip çıktığını bir kez daha hatırlatan AK Partili Tüzün, “Milletin silahını millete doğrultan, demokrasimize darbe indirmek isteyen, aydınlık geleceğimizi yok etmeye azmeden vatan hainleri, ölüme meydan okuyarak sokaklarımızı dolduran kahraman milletimizin verdiği fedakar mücadeleyle başarısızlığa uğratılmıştır. Bizler şehitlerimizin emaneti olan bu topraklarda, aynı inanç ve vatan sevdasıyla güzel Türkiyemizin aydınlık geleceği için mücadele etmeye devam edeceğiz. Geleceği, vatanımız, milletimiz, bayrağımız, devletimiz ve insanımız adına iyinin ve doğrunun yolundan ayrılmayarak, yaşatacağız. 15 Temmuz akşamı ülkeyi ele geçirmek isteyen silahlı canilere, tanklara, uçaklara karşı canını siper ederek tarihin akışını değiştiren aziz milletimiz, bugünü hafızalara 'milli direniş destanı' olarak kazımayı başarmıştır. Bu vesile ile hain kalkışma gecesi canını vatanı için siper ederek kendini bilmez FETÖ'cülere geçit vermeyen şehitlerimize Allah'tan rahmet acılı ailelerine başsağlığı diliyorum. Gazilerimize ise hayırlı ve sağlıklı uzun ömürler vermesini yüce Rabbimizden niyaz ediyorum. Allah milletimizin yar ve yardımcısı olsun" ifadelerini kullandı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku