Ak Parti

AK Parti İl Başkanı istifa etti

AK Parti İl Başkanı "Doğruya 'doğru', yanlışa 'yanlış' demekten vazgeçmeyeceğimi belirtmek isterim" diyerek istifa etti.

AK Parti İl Başkanı istifa etti

18 Nisan 2019 09:07
-A

+A

 
AK Parti Çankırı İl Başkanı Celal Kaman ve AK Parti Karaman İl Başkanı Mehmet Er, görevlerinden istifa etti.
AK Parti Çankırı İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıklayan Celal Kaman, "Doğruya 'doğru', yanlışa 'yanlış' demekten vazgeçmeyeceğimi belirtmek isterim" dedi. AK Parti Karaman İl Başkanı Mehmet Er, sosyal medyadan yaptığı açıklamada "Karaman AK Parti İl Başkanlığı görevimden istifa etmiş bulunmaktayım." dedi.
Celal Kaman, il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, AK Parti İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı.
 
"ERDOĞAN'A SADAKATİMİN SORGULANMASI HAKKINI KİMSEDE GÖRMÜYORUM"
İl başkanlığı görevi süresinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dava arkadaşı olmanın onurunu, gururunu ve şerefini taşıdığını belirten Kaman, "31 Mart seçimlerinde 11 ilçe belediye başkanlığının 8'ini, 3 belde başkanlığının tamamını, 27 il genel meclis üyeliğinden 18'inin kazanılmasında etkili bir il yönetim kuruluna başkanlık yapmaktan gurur duymaktayım. Görev almaya başladığım ilk gün nasılsa bugün de partime, davama, liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a sadakatimin, bağlılığımın ve bu dava uğruna yaptığımız fedakarlıkların sorgulanması hakkını hiç kimsede görmüyorum." ifadelerini kullandı.


 
"DOĞRUYA 'DOĞRU' YANLIŞA 'YANLIŞ' DEMEK VAZGEÇMEYECEĞİM"
Davalarının nöbet değişimleriyle bugüne kadar geldiğini, bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğine işaret eden Kaman, "Ben de bu nöbet değişimlerinin bir neferi olarak dün itibarıyla görevimden istifa etmiş bulunuyorum. Doğruya 'doğru', yanlışa 'yanlış' dediğimizde bizleri yanlış anlayarak kırılan, incinen tüm hemşehrilerimizden helallik isterken, bundan sonra da hiçbir şekilde doğruya 'doğru', yanlışa 'yanlış' demekten vazgeçmeyeceğimi belirtmek isterim." dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku