Ahmet Erşahin’in Mersin’e ve Mezitli’ye İhaneti.!

Gündem 29 Mayıs 2021 13:59
Videoyu Aç Ahmet Erşahin’in Mersin’e ve Mezitli’ye İhaneti.!
A
a
Mezitli Sanayi Sitesi Başkanı Bünyamin Önel’in, uzun süredir Mersin’e nefes aldıracağı ve istihdam sorununa çözüm getireceğini söylediği Mezitli Davultepe Mahallesi sınırları içinde yapılacak olan Sanayi Sitesi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Herkesin bildiği ve üzerine konuştuğu Mezitli’deki Sanayi Sitesi ile ilgili tartışmaları bir kenara bırakırsak, Mezitli Sanayi Sitesi Başkanı Önel’in Mersin’ı rahatlatacağı, 30-40 yıllık bir ihtiyaç olarak baktığı ve istihdam sağlama konusunda büyük rol oynayacağını ifade ettiği Sanayi Sitesi’nin başlangıç aşamasında toplu bir fotoğrafa arşivlerimizde rastladık.

Bu fotoğraf, Davultepe halkının ileri gelenlerinin desteğini de yansıtan bir anlam ifade ediyor. İşin ilginç kısmı ise bundan sonra başlıyor.
Bu fotoğraf karesinde bulunan Ahmet Erşahin  bugün bu projenin karşısında duran tek isim.

AK Parti’nin eski Davultepe Belediye Başkanı Ahmet Erşahin ve Avukat kızı ile ilgili gelişmeleri size bir sonraki haberlerimizde anlatacağız. 
Sayın Erşahin’in Sanayi Sitesi projesine karşı çıktığı, avukat olan kızının projeye karşı davayı açan kişi olduğunu bilmiyordunuz sanırım şu an öğrendiniz.

Çelişkiler yumağı, soru işaretleri de burada başlıyor. 
Mezitli Sanayi Sitesi’nin 800 bin kişiye istihdam olacağı bilinirken, bu proje başlarken fotoğraf karesine dahil olurken, projeye karşı çıkmak neden? 
Sorular devam ediyor…
Pasta beraber kesilmişken, Meclis’te de alınan kararı bilerek buna karşı çıkmak neden?
Bu fotoğraf karesinde yer alıp, yapılacak sanayiyi desteklerken daha sonra altan altan insanları kışkırtman neden ? Gizli saf tutmanın adı Mezitli’ye ihanet değil midir? Arkadan hançerlemek değil midir?
Ve son olarak en önemli soruya geçersek,
Ahmet Erşahin’in burada ne kadar arazisi var? Avukat kızı ile davalardan ne kadar maddi gelir elde edilmiş ?
Taktir Mezitli halkının, Davultepe halkının…
Mezitli’ye ihanet edenleri tek tek haber haber burada ifşa etmeye devan edeceğiz.!
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR