AĞACIN YEŞİLİ KAZANACAK

CHP 12 Mayıs 2021 13:29
Videoyu Aç AĞACIN YEŞİLİ KAZANACAK
A
a
CHP'li Tuncer, taş ocağına karşı mücadele eden köylülere destek verdi

AĞACIN YEŞİLİ KAZANACAK 

CHP Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, İkizdere doğasının taşocağı ile talan edilmesini istemediklerini belirterek, "İşkence Derede İkizdereliler ile birlikte nöbetteyiz. Ağacın yeşili kazanacak" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, Rize'nin İkizdere ilçesi İşkencedere Vadisi'nde Cengiz İnşaat'ın yapacağı taş ocağına karşı mücadele eden köylülere destek verdi.
Doğa ve çevre ile dost kalınması gerektiğini vurgulayan Tuncer, "Rize'de vatandaşımız toprağına, suyuna, ağacına, yeşiline sahip çıkıyor. Doğayı talan ederek gelişemezsiniz! Vatandaşı görmezden gelemezsiz! Çevre dostu, doğal kaynaklarımızı kirletip tüketmeyen, koruma – kullanma dengesini gözeten, sürdürülebilir bir kalkınma temel hedef olmalıdır. Yeşil örtünün ve canlı yaşamın birlikte oluşturduğu ekolojik dengenin insanlığa sunduğu doğal zenginliklerin bilinçsizce kullanılmasından vazgeçilmelidir. 
Çevre dostu temiz enerji ve enerji tasarrufuna yönelik projeleri destekliyoruz. Çevrenin yok edilmesine karşı mücadelemiz sürecek. 
İkizdere doğasının taşocağı ile talan edilmesini istemiyoruz. İşkence Derede İkizdereliler ile birlikte nöbetteyiz. Ağacın yeşili kazanacak" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR