AĞAÇ: -“TÜRKİYE CUMHURİYET’İ KİMSENİN OYUN ALANI DEĞİLDİR”

CHP 17 Kasım 2020 23:30
Videoyu Aç AĞAÇ: -“TÜRKİYE CUMHURİYET’İ KİMSENİN OYUN ALANI DEĞİLDİR”
A
a
Suç lideri olarak bilinen Alaattin Çakıcı’nın Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Kemal Kılıçdaroğlu’nu tehdit etmesiyle ilgili açıklama yapan CHP Gümüşhane İl Başkanı Bedri Ağaç, “Türkiye Cumhuriyet’i kimsenin oyun alanı değildir. Sonuna kadar demokrasi, sonuna kadar adalet… Sn. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanındayız” dedi.

 Pek çok yasadışı durumla anılan ve suç örgütü lideri olarak tanınan Alaattin Çakıcı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu yazdığı bir mektupla tehdit etti. Konuyla ilgili CHP cephesinde tepkiler yükselirken CHP Gümüşhane İl Başkanı Bedri Ağaç da bir açıklama yaparak Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na desteğini gösterdi. Başkan Ağaç mesajında:

“Bir ülke düşünün ki mafya babası denilen bir kişi, Cumhuriyetle yaşıt Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanını aleni şekilde tehdit ediyor ve reform yapacağını dile getiren Adalet Bakanından ses yok. Bunların reformu da bu olsa gerek, yazık ülkenin geldiği duruma bakın, Sayın Genel Başkanım Kemal Kılıçdaroğlu ne mafyadan ne de ağa babalarından korkmaz çünkü onun gücü halkın gücü. Korkması gerekenler biz değil, ülkeyi yönettiğini düşünerek bu şahsılara cesaret verenlerdir. Sonuna kadar demokrasi, sonuna kadar adalet… Sn. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanındayız” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR