ADEM, "Yıllardır bu ülkeyi yalanlar ile yönettiniz"

CHP 2 Aralık 2020 11:53
Videoyu Aç ADEM, "Yıllardır bu ülkeyi yalanlar ile yönettiniz"
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi Niğde İl Başkanı Erhan Adem, "Eyyy Akp iktidarı ülkeyi yalanlarla yönettiniz, vatandaşlarımızın gözünün içine baka baka yalan söylediniz. Covid 19 virüsü ile mücadele ediyormuşsunuz ve çok da önemli bir hastalık değilmiş gibi halkımıza empoze ettiniz" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Niğde İl Başkanı Erhan Adem, Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan günlük vaka sayılarının son iki gündür gerçek verilerinin paylaşması üzerine yaptığı açıklama da aylardır iktidarın vatandaşları kandırarak, durumun vehametini sakladıklarını söyledi. 
"ARTIK BU HÜKÜMETİN SÖYLEDİKLERINİN HIÇ BIRISININ DOĞRULUĞU KALMAMIŞTIR VE ARTIK ÜLKEMIZI YÖNETEMEZ DURUMA GELMIŞTIR"
Başkan Adem, "Eyyy Akp iktidarı ülkeyi yalanlarla yönettiniz, vatandaşlarımızın gözünün içine baka baka yalan söylediniz. Covid 19 virüsü ile mücadele ediyormuşsunuz ve çok da önemli bir hastalık değilmiş gibi halkımıza empoze ettiniz. Hastanelerimizin yoğun bakım ünitelerinin yeterli olduğunu sağlık sistemimizin mükemmel çalıştığını söylediniz. Ancak büyükşehirlerde, vakası ağırlaşan hastalara ambulansı bile gönderemez duruma getirdiniz, yoğun bakım üniteleri dolu, hastanelerin hastaları kabul edecek durumu kalmamış. Dün Büyükşehirlerden birisinde bir arkadaşıma yoğun bakım ünitesinde yer bulabilmek için çalmadığım kapı kalmadı, zorda olsa yer bulabildik. Ya bulamayanlar ne yapacak.  Ben başıma gelince durumun vahametimi anladım, o iki saat hayatımın zor anlarından biriydi. İnşallah sevgili dostum, arkadaşım iyileşecek. Sevgili vatandaşlar artık bu hükümetin söylediklerinin hiç birisinin doğruluğu kalmamıştır ve artık ülkemizi yönetemez duruma gelmiştir, hepiniz kendinize dikkat edin ve koruyun" açıklamasında bulundu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR