CHP

ADAY ADAYLARI GENEL MERKEZDE

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi yarın toplanarak, açıklamayan belediye başkan adaylarını belirleyecek. Mersin’deki aday adaylarının neredeyse tamamı parti genel merkezine çıkarma yapmış durumda.

ADAY ADAYLARI GENEL MERKEZDE

26 Ocak 2019 13:26
-A

+A

 
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı ile Gülnar, Aydıncık, Çamlıyayla belediye başkan adaylarını açıkladı. Büyükşehir’de Vahap Seçer ekini ile çalışmalarını sürdürüyor. Seçer, sosyal medyadan açıkladığı günlük programına göre, bugün kentin farklı noktalarında kahvehane ve ev ziyaretlerinin yanı sıra bir de Mersin’in en önemli sorunlarından biri olan balık çiftlikleri ile ilgili bir konferansa katılacak.
 
İLÇELERDE HEYECANDA SON GÜN
İlçelerde ise, belediye başkan adayı bekleme heyecanı sürüyor. CHP’nin neredeyse tüm aday adayları şuanda CHP Genel Merkezi’nde aday olabilmek için son dakika hamlelerini yapıyor!
Aday belirleme sürecinde İl Başkanı Adil Aktay’ın etkili olduğu biliniyor. Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer de birlikte çalışacağı arkadaşlarının belirlenmesinde etkili olacağının mesajını vermişti. Şimdi ilçelerde her kesimi kucaklayacak, kazanmak için yapılacak stratejik hamleler, Cumhur İttifakı’na karşı kurulacak Millet Bloku merakla bekleniyor.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
koltuk sevdalısı! 26 Ocak 2019 13:43

Hani kişiler değil parti önemliydi! Hani bu seçim çok önemliydi! Sistem mistem diyodunuz. Ne oldu? koltuk mu cazip geldi. ben olsam var ya o aday adaylarının hepsini kovarım. derim burda bekleyeceğinize gidin kendi ilçenizde seçim yapın. bir kişiye dokunsanız daha önemli. ama nerde!!! mesele lafta demokrasi değil. demokrasiyi içselleştirmekte... hadi adaylar size kolay gele. koltuğunuzu da alın gelin....

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku